Klaipėdos AutoBanginiai!

neverkit klaipedieciai, buvau savaitgali klp - kainos pas jus geros Taip va kaune dujos po 1.3Lt, 95benzas po 1.6Lt, dyzelis po 1.4Lt Nežinau

geros kainos kaune Cha cha

na matai tie asai visokie gali but…na gal su kai kuriais siuo metu virtualiai bendrauji ir juos pavadini "asai".
buna kad praskredi mieste ir pazeidi visas kiek imanoma KET.pvz kaip si ryta skubedamas i darba.sorry jei ka sunervinau bet velavau.

kuriuo keliu važiuojui, kokia mašina?

kartais reikia skubeti ir pazeisti ,bet bereikalo rizikuoti aplinkiniais - manau nelabai dovanotina. paskui visokie gezai ir randasi prilipe prie stulpu… kartais tai reikia tai reikia…

o ka nori susekt?
si ryta vaziavau silutes pl. su melsva bulka.
su kuria ryt vaziuosiu ir kuriuo keliu dar nezinau.nesugalvojauCha cha

tai sis rytas ir buvo tas"kartais".nu jau labai velai islekia is namu nes kavos nespejau o ka kalbet apie pavalgyma.nu ir pazeidziau viena kita…nu beveik visas KET.nevaziavau per saligatvius tai jau tikrai…nu kaip ir viskas.visa kita turbut pazeidziauCha cha.idomu kokia bauda buciau gaves uz viska?Liežuvis

normalia Šypsena

as penktadieni buvau pasiemes draugelio nisanna 200sx 1.8turbo… Nekaltas tai irgi keleta taisykleliu pazeidziau keleta kartu Cha cha daugiausiai tai buvo greicio virsyjimas Cha cha

p.s. vietas rinkausi atsargiai ir kai nebuvo kitu auto Šypsena

as tai negaliu pasirinkt nes labai jau skubejau ir nebuvo kada galvot apie vietas.myniau trumpiausiu keliu.
ai su bulka 1,8 nieko neina padaryt.kaip ne mano yra tai nenoriu draskyt.blyn suvarysiu ka tai bus potoBaisu.pirma pavara trumpa tai jau ne kas.

ar ne šiaulių numeriaia (S) viduru, lyg tai figūruoja skaičius "17" ?

ar ne raudonos spalvos?

deja deja…jus tamsta ne ta suseket.bulka tikrai registruota KLP ir ne raudona.
ryt greiciausiai gal ir uzmatysi raudona tik nzn kuriuo keliu dar vaziuosiu(tipo pedas metau) bet ne OOOO.Mirktsu savaja tureciau vaziuot in darba.

ko čia slapstaisi?

hm…o gal tave susekt?Cha cha

aš nesislapstau, buvau ir automobilio numerį įmetęs, taip kad nebijau. Žalia bulka 90, 337 numeriukas. Jokia čia paslaptis.

Fiat Punto 1.1 melynas 1994

Toks tipo nei raudonas nei bordavas Mirkt Vingio gatvej stovi jisai vienam kieme Mirkt matei gal? Nekaltas

kazkaip idomiai man kodel pnvz ir siauliuose daugiau a.b negu klp Nekaltas

Gerai kad mano darbo grafiks nestandartinis, tai kamsciu praktiskai nesutinku, na nebent kartais kai reikia nulekt tokiu mtetu kur nors… Bet tada jau prireikia kantrybes Cha cha

mačiau, bet prieš kokius porą mėnesių statybininkų- šilutės pl., ant šviesoforo- stovėjo 3 juostoj (vėliau nusuko į vinkgiog.,), pirmoj juostoj stovėjo MZP su aštuntuku. Tai kai dėjo kokso, policija iš galo matyt ant bajerio, su švyturėliais dar pamirgalino kokias 5 sekundes.
O ko ten draskais?