[Klaipėdiečių meetas] [Sėkmingai įvyko, pirmoje žinutėje apžvalga]

ponas DDievas tare,tai taip ir bus Tūsas

jop pritariu!tada ir as duodu koki 90 procentu kad busiuTaip

Tai as jau visai daba nebesuprantu, kaip ten su data gaunas… bet kuriuo atveju pasistengsiu prisijungt, tik va beda - kita savaite (08.31 - 09.05) busiu ne Lietuvoj… taigi prisijungt bus sunkoka…

va taip. zodziu, matysim
T.

Meetas 6 Cha cha spėsi gal Cha cha

demesio meete dalyvaus ir asmenybe kurio nick yra ferniuxas!!! AS rasau us ji nes jis sake i banga negali prisijunkti jau dvi savaites!!! Tad irasykit ir ji i sarasa!!!

Aš irgi norėčiau sudalyvauti, bet va neišeis… kaip tik šeštadieni busiu Kaune…Liūdnas

Liūdnas

man irgi liudnavataNekaltas, bet ka darysi…

Sioks toks pastebejimas:
Kubikas pakeiskt ta Moteris i Vyras nes Tolerate kiek maciau per meeta tikrai nebuvo mergina Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Zinai tas copy paste Cha cha

tikrai nežinau iš kurios vietos butu panašus i paneleNekaltas

Oba, kasdien suzinau kazka nauja Apakęs

Tai jau kazkas prigeres nemaza buvo tam meete Šypsena o pakeist but pravartu, a to prades kabinetis, bus Baisu

Prie ko cia prigeres? Tik keleta bokaliuku.
O tave kaip Moteris pazymejau, nes ne ta nukopinau simboliuka Cha cha

Sveciai is kitu klubu laukiami?

Tereikia viena spustelti mygtuka "Įstoti į klubą" ir jau priimami Cha cha

deja… tuomet tikrai nebūsiu Žliumbia
man bus pirma studijų diena Drovus

jei jau tokie reikalai, itraukit ir mani, po pirmos moxlu sav. reix atsipalaiduot biski Šypsena

kaip likus 1.5sav. iki reikalo duodu ~70%

o po to isstoti? Laimingas
Kazkaip nepastebejau antrastej kad tik klubo nariaiMirkt

Na ok Cha cha neesme tas yra… nori junkis, junk daugiau zmoniu is kitu klubu Cha cha prasom. I private registruotis geriau zinoma Cha cha

na gal po vieno tortadienio Girtas ir uzgriusimŠypsena keliese busim nenoriu burti - paziuresimŠypsena laiko dar yra Labas