Klaipeda

Na čia buvo tarp 9 ir 10 ryto … Tik kazkodel sinoptikai to net neprognozavo Kietas

tai ir pas mane tuo tarpu tik isedus i masina rode -14 laukininkuose, poto ziuriu jau po kazkiek laiko -16 silutes pl, o ba galvojau Apsvaigęs Juokiasi

RM o bent spejai masina atrakint, ar pries atrakinant jau birbe? Gerai Kietas

Woris-ish pulto signalizacijos uzhsiveda Labas

uzvakar masina ploviau, spekit kas vakar atsitiko nah Užsispyręs Užsispyręs

??? ??? ???

RM naglas esi Piktasmano rodo -12, katik buvau patikrint ar uzsiveda Mirkt

ka ten ta 41 minute reiskia?

o dar klausima turiu klaipedieciam: prie kiek minuso uzsala jura? ar yra taip buve, nors kranto koks 100m? vanduo surus turetu uzsalti veliau…? Šypsena

reikia gal siandien uzlipt ant ezero pilaites,nieks nezino,vaziavo jau ten auto ???

kazkokiais laikais visa baltijos jura uzsaldavo ir zmones i Svedus keliaudavo Šypsena, bet buvo tatai pyyze kaip senai, o is mano amziaus kai mazas buvau kaip per ruka prisimenu , kad viena ziema buvo dakuja uzsalus ar ledu pristumta ir zmones tuntais lipo

Ubeika>Rytais uzkuri masina ir laikrodis toks kaip chronometras sukasi.41min kaip variklis dyrba.

As irgi pamenu uzsalusia jura… Cia pries pora metu buvo uzledejus, dar kazkur foto turiu… Tik tiek kad tas ledas bangavo Cha cha Tai niekas nelipo ant jo.

tai as kalbu apie nebanguojanti leda, kai as pamenu ten isvis kaip siaures asigali buvo tokios ledo lytys sustumtus ir susalusios buvo Gerai

as galvojau kad kai tas dega ijungtas asr ;D

termostatas nedakyla Nekaltas