KITOX žaidimas mėgstantiems skaityti

ne Ne

#4. “Mes sugriausim civilizaciją, kad galėtumėm sukurti geresnį pasaulį.”

labai girdėta. Gali čia Hemingvėjus? ir senis su jūra…

Ne nors ta knyga irgi pasaulyje puikiai zinoma Mirkt

gal kokios Remarko, “Trys Draugai”? primena.;>

Gal koks Doriano Grėjaus paveikslas O. Vaildo? Ir dar, gal kas nors galit man iššaiškinti (manau ir kitiems) kada minama nauja mįslė? Atspėjus prieš tai buvusią? Ir dar, gal padarykim taip, kad atspėjas žmogus galėtų užminti kitą. Per daug maišalynes. Ir nesakyk, kad čia mano vienos galva nedirba. Cha cha

Nemanau, kad dorianas, nes ten nlb pamenu tokios minties Cha chaO del uzhdavimo tik atspejusiam - o tai paskui neatspes niex ir du menesius visi tyles. Jau geriau truputi maishalynes negu belekiek pasyvumo.

tai ne O.Vaildo ir ne Remarko knyga Mirktgal kiek palengvinsiu uzduoti- bent kai as mokiausi mokykloje, ji nebuvo literaturos sarase Mirkt

na, Remarko ‘Triju draugu’ irgi nebuvo;}}}. nezianau.pasiduodu. maisalyne nieko neduos. niekas nieko neatspes. bet cia tik mano nuomone.;}

Leninas? Cha cha

nu ka sakiau. Nekaltas

KOkie mes pesimistai Nekaltas

ne pesimizme esmė, ir aš nieko blogo nelinkiu, ir pati noriu dalyvauti šiame žaidime, nes man tikrai įdomu. tačiau juk niekur niekas nepasiteisina kai būna betvarkė. gal pirma išsiaiškinkim pirmąjį, o tada kitus? eiliškumas, man atrodo, čia svarbiausias. by the way.

O pasirodo mes dar ir pedantai Nekaltas

žodžiu, neturi prie ko prisikabinti matomai, bet labai nori šnekėt, tai ir žaisk viena šį savo žaidimą. viso.

Pupa, žaidžiu toli gražu ne aš viena. Noriu šnekėt? Apakęs Pablevyzgot aš galiu ir kitur. Paprasčiausiai tox neigiamas vos ne visko vertinimas lb jau nesveikai atrodo. Jei taip norite - viso Labas Laimingos kloties Labas

lojantis_kacius: norėčiau pasakyti, kad tik tvarka ir disciplina išgelbės pasaulį.Manau geriau išsiaiškinti vieną ir tik tada pradėti kitą. Čia ne sporto varžybos, kuris užduos daugiau mįslių. Kokybė geriau už kiekybę. Laimingas

tvarka sakote? O jei niex neatsako i vienintele misle, tai ir laukiame koki menesiuka? NekaltasGalu gale, tvarka juk galima ivesti, tiesiog apribojant misliu skaiciu, tarkim iki 3. t.y. gali buti uzduotos ir dar neatspetos 3 misles.

Taip, kokybe svarbesne, bet ne visada minimalizmas = kokybe. As netikiu kad tvarka ar disciplina galetu isgelbet pasauli. IMHO - greiciau kaip tik priesingai Nekaltas