kino verslininkams ir kinomanams

O mus su vyru ishsiskirimas tik dar labiau nutolino viena nuo kito… O jukji kazhkada taip beprotishkai mylejau, o dabar nebelyko nieko ish to jausmo Nežinau

Man irgi neseniai panaši situacija buvo…
Viskas susitvarkėm kai pagalvojom kaip faina buvo anksčiau ir šį tą pakartojom iš tų laikų kai susipažinom ir vėl viskas sugrįžo kaip anksčiau. Vėl sunku visą darbo laiką išsėdėti jos nepamačius, etc.

O ką jūs pakartojot? Šypsena

Kai man buvo tokia situacija 9sirdi sunys kaukia, o nezinau kodel) lengvas flirtas su kitu labai padejo. Tam kartui. po kiek laiko vel buvo tas pats - permiegojau su kitu. Supratau, kad su savo ex nebenoriu buti

sudegus lauzui lieka pelenai.

Kai buvau tokioje situacijoje kai butinai norejau viska issprest ir issiaiskint jausmuose, labai praverte bendradarbes patarimas "ko cia spirgi ir viska rikiuoji??? Gyvenimas viska isspres savaime, visada issprendzia ir nereikia nieko forsuoti" Ir nereikia jokiu permiegojimu. Jei atsiras toks su kuriuo noresi myletis tai ir pasimylesi, o myletis del eksperimentoVeee nieko klaikesnio negirdejau

Keletą dalykų, kurie mums labai puikiai priminė mūsų santykių pradžių. Jums bijau, kad tai nepadės… Šypsena

Taip netycia ir isteketi galima, o po to… LiūdnasNeŽliumbia

shiaip ish esmes mane juokas ima kai zhmones pasityki vien laiku Juokiasi
laikas ishgydys, laikas parodis…ir t.t… Chia jums ka??? vaistai??? nuo visuligu??? Nekaltas nesuprantu Ne
Jeigu nori kazhko pasiekti - tai TURI to siekti Taip niekas ant bliudelio tau nepaduos Ne ypach jausmu…

Jei jau pasikalbėjimai nieko neduoda. Tada reikia trumpam 1-2 savaitėm išsiskirti ir nebesišnekėti. Po to susitikti ir pamatyti kas išėjo.

ne visiems isheina poto gerai Nežinau
reikia reikalingu momentu tai padaryti, kai dar yra nemazhai vylchiu Taip O jeigu shiek tiek paveluoji…tai nieko nepades Ne Žliumbia

Šiaip reikia atgaivinti, iš naujo įkurti tą ugnelę kuri virpina širdies gelmes.

Taip reikia daugiau romantikos imesti in gyvenimas Mirkt

Iš naujo sukelti aistrąMyliu

Taip tik irgi nevisada pavyksta Žliumbia gyvenimas zhiaurus Taip deja, kai kazhko butent shiuo momentu reikia - jis tau nesuteikia to Žliumbia

Nereikia žiūrėti taip pesimistiškai. Viskas susitvarkysMirkt

pisimizmui - ne!!!
ash tiesiog realyste Mirkt

Ne visada susitvarko,oi,ne visada…

ir ash ta pati sakau Taip labai daug pastangu tam reikia, o gyvenimas nesuteikia tiek dag laiko tam Liūdnas

na,taip laikas daug ka isgydo,daug ka supranti,bet buna per per velu…velu…Tūsas