Kino teatruose: Ponas Ibrahimas ir Korano žiedai

na matai, kadangi dabar kalbame apie kina… ir kalbame apie kina DABAR, tai… kad ir koks grazus bebutu shio filmo uztaisas, daug kas ji sumenkina butent del jo “islamishkumo” Nežinau propagandos ir pan. (uztenka paskaityti imdb lankytoju nuomones]. Ar yra shio filmo plakatas? Nekaltas ar ant jo parasyta PONAS IBRAHIMAS ar PONAS IBRAHIMAS IR KORANO ZIEDAI? DrovusKaip ten bebutu, filmas yra rodomas dabar, o ne po 2000 metu… Pvz. as savo mamai parekomendavau paziureti (vienas mano mylimiausiu) filmu PAMESTAS BAGAZAS, tai kita diena tik ir tegirdejau, kad jis apie ZYDUS Apakęs Nu bl… kad filmo herojai zydai, tai dar visai nereiskia, kad jis apie ZYDUS Ne Lygiai taip pat galima teigti, kad koks filmas yra apie VYRUS ir MOTERIS Cha cha O vat zmones (kazkodel) daznai mato butent taip… Kartais jie isvis tam tikras detales praignoruoja ir uzsikabina uz prostituciu ar dar ko nors, arba sudergia kaip propaganda. Tai vat man ir idomu KITOKIAME forume rasti zmoniu matanciu uz pavadinimu ribu.

geras kinas, rašyti apie šį filmą… “taip” ir “čia” paskatino būtent filmas. su kinomanais aš vis dar susilaikau… negaliu, nenoriu ir nemoku rašyti 2 apžvalgų kinomanams, o su ta vienintele, kurią turiu vis dar neaišku… (tikiuos supranti Drovus). vienas pagrindinių dalykų, ką norėčiau sužinoti iš šio forumo dalyvių, yra būtent jų požiūris yra filmo dalį KORANO ŽIEDAI. Ar jums tai išmintis, ar Lietuvos islamizacija, ar kaip sake sandra3x (siam filmui skirtoje temoje kinomanu forume): “kokia ishmintis?” Apakęs Cha chafilmas man iš ties patiko, bet lygint jį su kokiu DOGVILIU nenoreciau… Patikimo - nepatikimo skaleje, zinoma, galima, bet… ju kokybe, indelis i kino istorija ir t.t. ir pan. yra visai kitos prabos. Čia tas pats, kas lygint kokį klasikinės muzikos leidini su naujausiu d.j. bimbubambu albumu ir teigti, jog pirmasis nepalyginamai silpnesnis, nes pagal ji negalima shokti… tpfu… kas as cia pradedu - juk cia ne kinomanu forumas Drovus Laimingas

“Ponas Ibrahimas ir Korano ziedai” ar “Aleksandras Makedonietis”. Mano pasirinkimas vienas is dvieju… bet kuris? Nustebęs

Čia tas pats, kas klaustum: “kas geriau: pabūti su mylimu žmogumi ar išgerti taurę raudono vyno?” - jeigu tau kyla toks klausimas, tai be abejo gerk vyna ir nustok skaudinti tą žmogų.

pasistengsiu Laimingas

Froidai, lygindamas Pona Ibrahima ir Dogvili as turejau galvoje tik ju verte, o ne kuris is ju geresnins (cia jau skonio dalykas). Ir dar lyginant kino filmus, galima lyginti ne tik ju indeli i kino istorija. Juk kinas kuriamas zmonems, tuomet galima lyginti ir si indeli! Siuo atveju as lyginu butent is sios varpines - kaip sie 2 filmai gali pasitarnauti zmogui. Ir dar: kas svarbiau kinas su visa raidos istorija, ar zmogus (irgi su raidos ir degradacijos istorija)?

Ir dar del korano, islamizacijos ir pn. samprotavimu. Jau daugiau kaip pries 2000 metu vienas didis zmogus visiems pareiske - yra vienas dievas tevas ir nera kito. Saujele zmoniu net sukure nauja progresyvesne (butent vieno dievo visiems pripazinimo atzvilgiu)religija. Taciau ir po tiek laiko zmonija vis dar kamuojasi besigincydama kuri religija pranasesne ir kuris dievas geresnis… Manau visai nesvarbu kokios knygos (korano, naujojo testamento ar biblijos mokymu) ziedai suzydes kazkieno gyvenime. Svarbu kad tik suzydetu! Tiesa ir tai, kad jau yra ir viena bendra knyga visai zmonijai siulanti “aukstesnio lygio” mokyma. Tiketina kad nepraeis nei 2000 - 3000 metu ir zmones liausis tureja simtus dievu Šypsena

Labasesu net labai labai krikscione, bet eisiu paziureti. krikscioniu religija zmogu islaisvina ir jis yra brolis visiems ir dziaugiasi brolisku religiju (islamas ir ir krikscionybe to paties medzio sakos)ismintimi. aciu uz grazu pasidalinima Šypsena