Kiniškas maistas

Gerai

Blogai… o jau sriuba tradicinė tai išvis VeeeBaisuPavargęsVeeeVeeeVeee

Skanu kinu maistas. Ir ivairus, jei neklystu yra keturios skirtingos kinu virtuves pagal regionus. Pas mus, t.y. Vilniuje yra keli geri kinu restoranai - "Rytai" Naugarduko gatveje, "Aromatinis rukas" Kalvariju gatveje ir dar keli. Kai kur beda yra su kinisku maistu, kad jie naudoja pigiausius produktus, del plataus asortimento kartais kai kurie produktai buna neipatingai sviezi plius neveza is Kinijos kai kuriu ingridientu kuriu musu parduotuvese dar neatsirado. Dar vienas minusas - dauguma kinu restoranu naudoja skonio ir kvapo sustiprintoja kuris naudojamas didesniais kiekiais kenkia sveikatai.
Nemegstu saldziaruksciu kinietisku patiekalu bei patiekalu kur mesa yra isvoliojama pernelyg dideliame krakmolo kiekyje.
Siaip kiniska maista yra nesunku pasiruosti patiems, laiko paruosti gera kinietiska patiekala irgi neuzima daug. Namie daznai darausi kinietiska vistiena su bambukais, arba su morkomis ir agurkais ir pan. Skanu.
Kinietiskos sriubos man irgi skanu neskaitant nelabai patinka sriubos su iplaktais kiausinio baltymais.

Nesu ragavus daug, tiesa sakant, tik keleta kartu valgiau "Rytu perle" Labdariu gatvej, bet, kiek ragavau, man labai patiko Niam niam Ypac vistiena su saldziarugsciu padazu ir darzovem Mirkt
bet desertas - bananai aplieti karamele, man per daug saldus Ne ir kaloringi, aisku Liežuvis

As tai nieko pries kinu maista, bet man tai jis Veee

Lietuvoj tai tas kinietiskas maistas nelabai kinietiskas…uzsienyje kinieciu restoranuose ir porcijos didesnes, ir prieskoniu galima pajusti. O Lietuvoj tai ne tas. Vienintelis patiekalas kuris patiko tai "silkines braskes" Cili Kinijoj, ten dar ir kitu buna "silkiniu" patiekalu, obuoliai ir t.t. O kitas maistas tai ten nieko ypatingo. Gal dar Geltonoji upe istrigo, daugiau tai nelabai is ko dar cia pas mus yra rinktis. O siaip tai japonu virtuve labiau megstu.

labai Niam niamGerai!!! Ji tiesiog dievinu!

Man irgi laaabai Niam niam ,aishku priklauso dar,kur ir kas pagamino…

kai kurie patiekalai tai Niam niam net sakychiau labaiNiam niam

Neteko ragauti Liūdnas

kiek valgiau, tiek patiko ŠypsenaNiam niam