Kiek užsienio kalbų mokate?

anglu - geraj, vokieciu - patylesiu, beat mokinuos, rusu - suprantu daug maz… vat, dar ir urdu pradejau mokintis, tik nzn kas is to isejs…

nemoku gerai ne vienos… Pavargęs Drovusalia bysky rubalinu anglu… savamoxlis, paskaityt ir suprast moku… prancuzu… puse biesa Nekaltasrusu… suprantu (beveik)… Nekaltaslotynu… kazkada mokejau narmaliai, bet dab jau pamirst baigiu… Pavargęs

anglu moku gerai, rusu kalba suprantu ir shiek tiek galiu pashneket, prancuzu mokiausi mokykloj, bet nemoku, tik bendra supratima apie ta kalba turiu

Moku dvi: lietuvių kalba - puikiai; anglų kalba - normaliai. Pats esu rusas, tad rusų man - pagrindinė ir gimtoji kalba.

  1. tema be tikslo. 2. autore pasirode ir isnyko, taigi jusu atsakymai idomus tik jums patiems. 3. autore nemoka formatuot savo rasliavos. 4. net nikas necenzurinis Šypsena p.s. ar kuno kalba skaitosi?.. Flirtas Apkabinimas Niam niam Moteris

anglu Taip ir rusu Nekaltas

Aciu lb uz komentara,jis kaip ir visu Jusu yra man ydomus ir svarbus Taip1.Tau taip,man ne Ne

2.Klysti Taip As sukuriau,reiskiasi tam kad man ydomu,taigi kokia prasme kurti tema,jai ji tau neaktuali ??? Laimingas3.Kas kam rupi Taip ir kas,kaip ji supranta Nekaltas Deja Tavo mintys aiskios,kaip diena.

Moku anglu gerai,vokieciu pakenciamai,prancuzu siek tiek,rusu vos vos Šypsena

anglų gerai moku. vokiečių mokaus nuo 6 klasės, bet sunkiai sakinį suregzčiau Cha cha ispaniškai suprantu, bet nešneku Cha cha

Kad tik paburbet Kanda Ignoruoju Juokiasimanau tema pakankamai idomi Laimingas

Lietuviu man ne uzsienio, tai nesiskaito. anglu, rusu. danishkai kai ka suprantu.

Anglu - normaliai Rusu - siek tiek…is bedos bakalbeciau… Nekaltas

Na ka, rasysiu visas kalbas (nors uzsienio, nors ne) JuokiasiLietuviu GeraiRusu GeraiAnglu Cha chaIspanu TaipKeleta sakiniu - Volieciu ir Lotynu ApakęsKeleta zodziu - LenkuLiežuvisRodos, ir viskas. Dar Prancuzu noriu mokytis… Šypsena

kaip astuntokei- pateisinu. pripazistu savo isvadu neissamuma ir nepagristuma Mirkt tik man keista kaip kai kurie nesupranta kad temos autore labai nuosirdziai skatina jus girtis ir pustis. gal net paglostys kiekviena, padekos uz atsakymus… Nežinau idomumas negali buti tikslu. man taip atrodo Liežuvis ir atsakymai is atsitiktines auditorijos neturetu itakoti tavo, butterfly, apsisprendimu ir poelgiu.

nemoki kalbet? rasyk sms! Gerai Cha cha Cha cha

hehe Šypsena matos , kad nieks newezha Liežuvis Juokiasi

  1. Vokieciu, anglu, rusu.

poliglote su babelfish.altavista.com/

Na Poliglotu saika Šypsena 1. L. gerai moku lietuviu 2. Gerai moku anglu(TOEFL) Šypsena3. Gerai moku italu 4. Gerai moku rusu. 5. Jei nemala mesmales, suprantu ispaniskai 6. prancuziskai tik skaityti galiu…

2