kiek reik amperu masininiam magui?

Blogai tas, kad ten kintama, ją reikia lyginti, nuo tokio niekad nejungiau, nežinau, gal nedideliu galingumu ir vež, aš darydavau iš rusiškų televizorių trafų, pervyniojus antrinę apviją, pajungus trafo ekranavimą, pajungus stiprų lyginimą, tai ir radijas puikiai veikdavo ir pilną garso galingumą atiduodavo

Hmm na cia gal ir nieko sumanymas ant PC maitbokio,bet tai blokas tai impulsinis o kai pajungi koky stiprintuva,tai jau kaip ir sroves sokinejimas gaunasi.Kai tylai tai nedaug ryja,o vat pimi ir uzsuki digna staigiai.Staigiai ir srove kyla.Tai ir noriu paklausti ar nenukals tokio maitblokio?MAn vinas meistras aiskino kad stiprintuvui geriau trfa naudot,nes jis nebinjo staigiu sroves pakilimu,kaip PC maitblokis.Tai paiskinkite jei ne taip ka pasakiau.

namie turiu pasijunges masinini CD grotuva 4*35W ant akumo pakrovejo - duodi 14-15V ir gali saudit beveik iki dugnoGerai

o gera ideja Šypsena kaip tik pas teva maciau pakrovejas guli Cha cha bet ar vel nebus ta kintama srove? nes labai daug kas kritikuoja, kad kintama ir negerai…?

pakrovejas duoda nuolatine. Na kaip nori gali sakyt kad tai kritika, bet auto mageliai neturi tokios funkcijos dirbt nuo kintamos.

Dekui, jus gal geriau zinot, nes situose reikaluose "zalias’ …pabandysiu su pakroveju, pradziai su senu magu Šypsena

Bishkeli ne y tema ale vistiek pasibedavosiu-gal ka nors pasiulysit problemos sprendimo buda
yra magelis Clarion`as kuris CD saito tik kai mashina neuzhvesta-kai tik mashina uzhvedi ir gaydys pradeda nebeskaityt CD. del elektros problemu mashinoj neturetu but nes bandyta 3 mashinose. tai kiek ysivaizduoju kazhkas jam su elektra nepatinka. gal kas turi kokiu minchiu?
dekui.

oba, dar tokio bairio neteko girdet…net neisivaizduoju…

neuzvestos masinos akumas 13v arba ir maziau jei doxlas, uzvedus 14-14.5v arba ir daugiau jei masinos generatoriaus rele doxlaCha chaCha chaCha cha, dar galima priezastis vibracija, plius jei generatoriuje pramustas diodas (kaip pvz pas mane)Šypsena tai dar ir kintamos magelis gali nemegti. reiktu pazaist su testeriu prie masinos.

o mano philipsui atbulai- kai uzgesinta isvis neina ismeta ant karto’mute’ uzkurus masina groja,bet kai duodi garso normalei,vel ismeta 'mute’pasigarsini ir vel lauki kol sugrybaus(ryskei elektros per mazai).tai va pajungiau ant pakrovejo (~15v)i viskas normalee. a i masina pirkau kita

Teko panašų atvejį tvarkyti, tai ten buvo ne mašinos instaliacijos, (generatoriaus ir t.t.) bėda, o magnetoloj stabilizatorius pramuštas

labiausiai man patinkantis posakis. permazai elektros reiktu kokiu 5 kibiru o teturi 3.

Cha cha o tai kaip tu ja pasemsi? Cha cha tik kibirais… Šypsena

Sroves tai uzteks biskuti virs ampero tik garso neturesi.
O seip tai imk kompo maiteka ir pigu ir tiks AT 10 Lt
neseniai pirkau uz tiek naudota