kiek procentu grozhis lemia tavo pasirinkime del merginos? vaikino?

Asmeniskai man grozis labai svarbu su Baisu zmonem net bendrauti nera noro
Ir siaip isvaizda yra kazkox vidaus atspindys. Aisku nutukeliai apskreteliai gali aiskint ten kad jie vidiniu groziu tik rupinas o pamatai kad pas juos jo ne prudai.
Ir siaip psichologai yra nustate kad didziausia itaka nuomonei apie kita zmogu sudaro pirmas ispudis. O pirma ispudi susidarau is isvaizdos ir elgesio.
Asmeniskai man apsispresti ar uzkalbinti mergina 99% lemia isvaizda.
Na o kai pakalbi ir ziuri kiek pas ja ten to vidinio grozio o pastarasis
lemia apsisprendima ar paprasyt telefono Mirkt

nuo 50 iki 100…priklausomai nuo to, kiek as zadu su ja bendrauti ir kiek kitu geru/blogu savybiu ji turi Cha cha

60% ir ne maziau! Labas

Grozis pasako apie charakteri, stiliu, elgesi, issilavinima, bendravima, patirti ir t.t… ir pan… (60%)
PS kul tema Šypsena

na kiekvienam savaip grazus zmogus…

dar visai neseniai,grozis buvo vienas svarbiausiu kriteriju…bet kuo vyresne darausi,tuo labiau keiciasi vertybes…dabar grozis svarbus tik kokia 30-40 procentu,labiau domina kiti dalykai…

Siaip tai daugiau grozis.Bet kai pabendrauji su grazia pana,tai pasirodo kad ji ziaurei tupa,nors buna ir isimciuCha cha

Sitie tav zodziai teisingi…Sakai, isimyli is pirmo zvilgsnio tik isore? O jei pasakysiu, kad klysti, kad kazkiek galima viena karta giliai paziurejus pajausti tai, ko atrodo, neimanoma pajausti? Jei ir prabegus keliems metams tu vis dar jautiesi kaip pirma susitikimo diena? Nors ir supranti, kad tas zmogus nevertas but su tavim…Aš nekaltasLiūdna

100 % ir ne maziau, kitaip net demesio neatkreipciau Cha cha

na jo geras klausimukas,supranti, jeigu as noriu nukadrint kokia nepazystama, tai grozis daug lemia, gi baisios neisi kabint, taciau jeigu iyra sena pazystama, ir protingai masto, na ne kokia durnike nusisnekanti, tai grozis pasidaro koki 10% svarbus…

grozis dar ne viskas Cha cha

Is pradziu gal visas 100%. Ilgiau bendraujant su zmogum procentas vis mazeja ir mazeja ir…Šypsena

Kuris-vidinis ar isorinis? na o jei rimtai, tai zmogus turi traukti kazkuo tuo nematomu, neapciuopiamu, grozis salyginis dalykas. Jis vaidina didziuli vaidmeni tik pirmas sekundes, o po to isryskeja visas proto grozis. na negalvokit, kad skaiciuojamas IQ, bet pati logoka, isprusimas ir t.t.

niu siaip pagal isvaizda galima spresti apei zhmogu juk kaip yra sakoma kad zhmogus rengiasi atrodo pagal charakteri taip gal jis taip ir atrodo kox jis ir yra

Susipazinusi zinoma visu pirma ziuriu i isvaizda, bet jei jis man nemielas net jei bus super grazuolis-nesuzaves.Vis del to man svarbesnis vidinis zmogaus pasaulis.O kaip del graziu vaikinu, manau dauguma merginu man pritars- jie skirti visoms.Flirtas

Na dėl to nesiginčysime Mirkt
Man pavuzdžiui pirmas susidomėjimas pana būna jos grožis, o vėliau labai savrbu ji pati kaip asmenybė, o ne grožis… ir šeip jei vertinti procentais tai:
Grožis - 70%
Mind - 25%
Else - 5%

Gal 10 %.Net neisivaizduoju,ka veikciau su tuo grazuoliuku jei nebutu jokio minciu bendrumo,jokiu panasiu interesu,jokio seksualaus potraukio.
Na,gal ziureti ,kaip i atviruka,bet kiek galima…

grozis 40% kazkur paskuij wisa kita ;]]]

;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

50/50. bet manau svarbu, kaip tarpusavi gaunasi.