Kiek pinigu?

350lt su visais paruošimais ir t.t. čia eiliniam klientui. ir ta kaina svyruoja tarp 300-350lt priklausomai nuo darbų kokybės. o švaros broliuose išvis 600lt

320 yra net per daug jei kalbam apie realia kaina, juolabiau tu kaimietis, pas tave negali but tokiu kainu lygiai taipat kaip ir pas mane, atvezk i lapes, as tau suorganizuosiu uz 200lt visa sita reikala ir dar man nuo viso to liks ant bonkos uz tarpininkavima, taip ,kad nereikia svaigt, jei nori is draudimo isimesti pora simtu, tada kita kalba.

Raimukai, tai gal nebegydyk, visi viska suprato tik tu cia daba puoli kazka irodinet. As galiu susiorganizuot kur uz 100 padarys, bet nx manes gal kokIbe netenkina, o ir spalva sidabrine, norisi kad skirtusi minimaliai. P.s atsigaukit viena diena, kad jei jau ne kaunas ar vilnius, tai visur viska uz butelio kaina daro Labas

as jonavoj uz buferio dazyma su paruosimu mokejau 200 ir tai cia brangiai, buvau rades kur uz 150 padaro su ju dazais Cha cha

Mazai tai mazai, bet tai ka darytum?

nieko.tada tete skambintu i draudima Cha cha

Kosmoz’ai o man biski px, as siaip pasidomiu ka gali siulyt, pasakysiu kiek mazdaug sutikt o kaip ten aiskinsis jau jos bedos. Nuvarau ryt pas dazytoja sutariu data ir apytiksle kaina ir mano reikalai kaip ir baigiasi siuo klausimu Šypsena

mekekekeekeeee

robis nesupratau kodel, bet Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kam reikia, tas supranta Juokiasi Juokiasi

ble chebra tai drąsi, restepa Geraig4.delfi.lt/images/pix/file59646359_3ce88e92.jpg

Kas cia drasaus? Nekaltas

mekekekeee Juokiasi Juokiasi

Manjakas> o prie ko cia spalva ir dazymo kokybe, dazytojai juk dazu nemaiso… tai gal klausk jei tas svarbu kas dazus supila normaliai, jei taip tai galiu tau atsakyt, ant Kauno tik pas ryza, spalvu rate supils gerai, daugiau kitur loterija, aj dar spys heckeris gerai pila, bet koloristes daznai nebuna. O 200-250lt yra teisinga kaina kiek galima moket uz sito triperio buferio dazyma, o bet taciau tokios ir kainos.

Raimukai, o kam man kaunas? As nesuprantu, ten kur as dazausi, jie patys turi ta paprata turi ten baisine kruva dazu ir daro viska ka reikia, jokiu problemu su parinkimu ar panasiom nesamonem, nuvaziavai palikai ir ramu Ufff Juolab, kad gal kazka padarys ant sparnu bent prilakuos ar kazka, nes kad sidabrine nudazytu ir nesiskirtu nei vienu kampu ziurint nelabai teke matyt Šypsena p.s del dazymo kainos, nematau skirtumo tarp sito triperio ir kokio e60 ar kito ala prabangaus modelio buferio, nebent del didesnio ploto sunaudojamu dazu kiekio skirtumo MirktMeskafonu pardavejas kazka bando vaizduot, bet juokinga tik jam Cha cha

žydi žydi Žvaigždė Laimingas

tai va jei gerai dazus padaro, o tas gerai buna kai daro kartu su spalvos pavyzdziu ir su kontroliniais pasiputinejimais tai nesiskirs tau jokia spalva ir nereiks jokio perejimu. Ir px sidabras ten ar kas… ai zodziu

normalūs dažytojai pagal spalvos kodą dažus sumaišo. yra programos, kur viskas surašyta miligramų tikslumu

Trulikas, taip ir daro, deda ta kauze i toki aparata jis i indeli ten ilasina vienu ilasina kitu tada suplaka ir spalva, bent jau su mano taip dare Šypsena Tiesa del skyrimosi, tai nu duok tu man per galva naujai dazyta dalis vis viena matysis ir skirsis lyginant su sena spalva, nes kaip ne kaip masinos ne naujo, tai ir spalvos pabluke pabraizytos ir visa kita Šypsena

tam daromi perėjimai