Kiek laiko trunka meile?

ji gali truksti laaaaba iilgai Taip Drovus

Manau, kad meile yra INDIVIDUALUS POJUTIS. Kitaip tariant, neimanoma jos isprausti i kazkokia universalia formuluote, kuri galiotu VISIEMS BE ISIMTIES. Trukme, laikas - abstrakti savoka, tad sunku butu ka nors konkretaus pasakyti. Seip kazkur inete buvau rades idomu straipsniuka, apie mokslininku nesenei atliktu tyrimu rezultatus. Esme mazdaug tokia: istyrus paaiskejo, kokiu hormonu pagalba tas meiles jausmas atsiranda, taip pat tyrimai parode, kad siu hormony lygio pakilimas trunka ne daugiau kaip ~1 metus (berods), veliau nuslugsta, ir taip vadinamos “meiles” nelieka. Lieka rutina, komfortas. Zinoma, as pats nenoreciau tokio dalyko, kaip meile, isprausti i mokslini rema, tai butu kazkoks nesveikai krastutinishkas realizmas. Deretu pazymeti, kad as pats kazin ar esu jutes meile, na bent jau man taip atrodo siuo metu. Visi santykiai, kuriuos turejau iki siol, man rodos, buvo susizavejimas, aistra, bet ne meile (o gal as ta pati dalyka vadinu kitais vardais, who knows…). Jei visa tai pavadinsime meile - man ji iki siol buvo nepaprastai nepastovus jausmas, isiziebiantis taip pat greit, kaip ir uzgestantis Šypsena

kol milesi tol truks, baigsi mylet ir baigsis=\

meile,mano manymu,prasideda nuo nuo to laiko kada pirmakart isymyli ir iki gywenimo galo…nes meile-amzina. Myliu Flirtas

Grazi mintis Šypsena Jei tikrai tuo tiki - savotiskai pavydziu, nes pats esu per didelis skeptikas, kad taip galvociau. Meile isblesta, lieka komfortas Šypsena

meile nera begaline,meile truks tol kol jausi kol tikesi ir kol noresi!

kartais galim ne tik gyventi siam pasauly ir galvoti realiai,kad ir kelias akimirkas galim tik pasvajoti!

kartu ir nevienodai…

aktualu? tokiam amziuj? man taip nebuvo Cha cha

“Kai ka nors myli, tai myli, o kai nebeturi jam ka duoti, tai vis tiek duodi meile…”

As tikiu kad meile gali trukti amzinai! Tik reik ja saugot! Taip

kai tu saugai gal kitas nesaugos.o gal ir ne!

na turbuttolkol abu zmones myli vienas kita…na o jei ji nutruksta is vieno zmogaus…tay kazka nutruksta ir kito…

mano manymu, meile - tai pagarba, svelnumas, rupestis, aistra, istikimybe, supratimas, pasitikejimas… kartu, kai ko nors is ju nebelieka, santykiai paslija…tokiu atveju zmones dazniausiai skiriasi ir vadinamos meiles nebelieka… Nekaltas jos trukme priklauso nuo to, kaip zmones vertina vienas kita, supranta moralines vertybes… absurdiska galvoti apie tam tikra laika… Nekaltas

Meile amzina, bet va zmones ne…

Jeigu tuos jausus ka jauti galetum pavadinti meile ,tai ji truks ligi gyvenimo pabaigos.Tokia grazhi ir nesudauzhoma … Taciau jei pasirodo tai tik laikinas stiprus susizhavejimas,tai ir jausmai atitinkami … wa tep … Drovus

radau straipsni kad meile trunka 3 metus, todel kad isimylejusio zmogaus organizmas gamina “meiles” hormona - kaip naturalu amfetamina. bet kaip ir kiekvieno narkotiko zmogui reikia jo vis daugiau ir daugiau todel organizmas veliau jau nebegali tiek daug jo pagaminti kad patenkintu poreiki. taigi uztenkamo kiekio gaminimas vyxta 3metus. po to atseit jau nebepakanka ir zmones skiriasi arba organizmas pradeda gaminti endorfinus - kurie sukelia saugumo, komforto ir pasitenkinimo jausma. niu o jei tenka issiskirti su zmogumi, kuri mylime juk buna labai bloga… tai del to kad tai abstinencija Šypsena nors siaip as niekuo situo netikiu Juokiasigalbut is tiesu yra kazkas panasaus bet manau neverta knaisiotis ir analizuoti Šypsena meile, aisq ziurint kokia ji, ir su kokiu zmogumi, gali trukti VISA gyvenima. tai mano nuomone. Angelas

m, kiek trunka tai nenutuokiu, tik zinau, kad niekada nesibaigia ;>

ziurint kokia meile! Širdislabai skirtingai buna! Myliu Taip

Nezinau kiek trunka meile.Nes man meileje nesiseka… Ne