Kiek laiko mirkstat vonioje?(Vidurkis 51min 20s)

kartais gali mirkti ir apie valandą, o kartais tik 20 minučių.

Keistas tipas: iki lovos nuwejti nesugebėjo, o vonią prisipilti…Cha chaAlus

[/quote]

FAktas, kad nesugebejoŠypsena

[quote]Raveriux rašė:
Vienas pazhistamas dali nakties prasnaude, nes iki lovos nueit jau nebegalejoŠypsena
[/quote]

Keistas tipas: iki lovos nuwejti nesugebėjo, o vonią prisipilti…Cha chaAlus

bent jau man uzmikt vonioj labai lengva ypac pavargusiam todel stengiuos ilgai negulet 15-20 minuciu. nes tikrai pavojinga gali nuskest NekaltasNekaltas

As tai ilgai mirkstu… Net nezinau kiek Nekaltas Vonioj prarandu laiko nuovoka, nes labai jau sia procedura megstu Laimingas

Vienas pazhistamas dali nakties prasnaude, nes iki lovos nueit jau nebegalejoŠypsena

vonioj miegot yra pavojinga bo gali nuskes… nes kunas visiskai atsipalaiduoja ir del to per ta pati laika guledamas vonioj daug labiau pailsesi nei lovoj…

Taip Tik tuo atveju, jei nori isigyt sanariu rewmata Cha cha

Gal vonia su vandens lova painioji? NekaltasCha cha

iki tol, kol nepriburbuliuoji

Lyg ir esu girdejes, kad miegot vonioj sveikaNekaltas

Ojej! Baisu

As net miegui tiek laiko neskiriu Cha chaCha chaCha cha

kol vanduo atsala… jei niekur neskubu, o jei skubu tai kokia valandaCha cha

be karštos vonios negaliu užmigti Drovus. Kai nėra karšto vandens būna kažkas Baisu. Vonioje ne timirkstu Juokiasi, bet ir pavalgau ir paskaitau Cha cha.
visa procedūra trunka ~2 valandasCha cha. vanduo atšala tai prileidžiamas iš naujo karšto Laimingas. Mirkti vonioje Gerai.

Na šiaip aš labiausiai mėgstu dušą Gerai kas rytą ir vakarą maždaug po 15 min Nekaltas , po jo žymiai žvalesnė jaučiuosi, negu išlipusi iš vonios Taip Bet kartais, norėdama atsipalaiduoti, pasirenku ir šiltą vonią, ypač jei dar ten kokio aliejaus įpyli ir šampuno, kad putų daug būtų, tada galiu ten nors ir valandą išbūt… Flirtas Čia jau nuo aplinkybių priklauso… Cha cha

~30-40 min…

Drovus

[quote]As stengiuosi lipti kuo greiciau, laikas-pinigai Liežuvis

[/quote]

O man tai laikas - miegas LiežuvisCha cha

na iki 1h. daznokai Cha cha bet ziema vanduo atsala Liūdnas tai kai salta pasidaro lipu lauk Cha cha

Jau isivaizduoju nesipraususia sirse Baisu

As stengiuosi lipti kuo greiciau, laikas-pinigai Liežuvis

Mirkt

Mumi irgi ajna ten sildytis Taip Bet tik po srove - gauciau Širdis smugi karstam vandeny ilgiau padrybsojus Cha cha