kiek laiko esat isdraugawe daugiausia?

o su kuo ??? tajp ilgaj ???net nepamenu apie kury tu cia… Nekaltas geras… Nekaltas Apakęs Bučkis

is naujanu kada nors papasakosiu !!! Bučkis

bebriuke as manau kad daugiausia ir taip wiskas priklauso nuo waikino !!! Nekaltasmano nuomone ar jus ilgai pradraugausi ar trumpai !!!

Virš metukų buvau išdraugavus. Žvaigždė

6 metus Taip bet jie buvo pilni Juokiasi Cha cha Šypsena (dziaugsmo) deja viskas baigesi ir mano sirdis Sudužusi širdis patyre daug skausmo

mona rekuords tai keshim dvi deinas

sexy* lebaij faina kai isdraugauji tiek laiko, Laimingasbet po to kai isyskiri buna ziauriai blogai ,be to prie to zmogaus labaij prisirisi ir weliau buna skaudu:l Nežinau

pritariu. As su dabartiniu vaikunu draugauju 3 metus ir jei dabar issiskirtume del kokiu nors priezasciu tai butu laaaaaabai skaudu ir ziauru

5.5 metu jau as stabilus ir istikimas

sultiny tokiu waikinu ir reikia istikimu !!! Gėlė Angelas Taip

7 menesiai…labai skaudi draugyste Sudužusi širdis…laikas buvo tempiamas tik tam,kad nzn Juokiasi niu tipo as ji mylejau… Cha cha

iki pat ryto Šypsena

macrohard keistai tu cia iki pat ryto Laimingas

teoriskai tai 5 menesius,bet ten nesamone buvo,tai net neskaitau,kad draugyste ten buvo Cha cha o su dabartiniu vajkinu dar tik 3 menesius kartu esam,bet tai cia vistiek jau rekordas,nes su kitais tik po menesi istempdavau Girtas

7 metukai ir vis dar kartu Šypsena

geda pasakyt, bet beveik 6 metus Baisu

2 savaites kokias Cha cha

man lebaij miela kai poros isdraugauja daug laiko !!!bet jai po to susipyksti tai nekas Bučkis Apkabinimas Angelas

jau 1 metai ir 1men ir dar kelios dienos Girtas bet tai nea riba Myliu

DAUG… Šypsena