Kiek kastuoja karve?

realiai , manyčiau apie 1000 1300… žiemą jos nebrangios, jei neieškosi super - duper su veislės dokumentais ir asmeniniu pasu Juokiasi

kaip miescionis negaliu buti 100% tikras, bet man atrodo kad 1. karve reikia tvarto ziema 2. reikia ne tik pasaro, bet ir paserti (kasdien) 3. reikia melzti(ar ne pora kart per diena) taigi jei ir bus karvute tai dar nereiskia kad bus pienelio Angelas ant stalo p.s. man toks ispudis kad kam reikia karves ir turi galimybe ja laikyti, paprastai ir laiko Galima jauna telycia nusipirkti ir uzsiiauginti

Alyva, jeigu zhmones svajoja isigyti, tai tikriausiai isivaizduoja ir kaip ja shertu Taip Aishku, galima del visa ko ju pasiteiraut, ar tikrai jie apie karvute svajoja ar tik noretu svajoti, jei turetu galimybiu ja ishlaikyti Nekaltas

Eziuk, kartais zmonems reikia tik postumio, pagalbos rankos… varganai seimai kaime - karve - didelis pirkinys… Nekaltas jei kazkas pradetu, gal tai butu pradzia kopimo aukstyn Nekaltas. o is telyciukes uzsiauginti - 2 metai laiko tarpas…

ha, kazkokie chronciavi vaikui ‘ant’ klausos aparato susimete, tai cia bangieciams susimest ‘ant’ karves vienas juokas TaipOrganizuok. Tuo paciu galit sumesti ir man ‘ant’ trecio televizoriaus Gerai

o ar nenoretum padovanoti dvieju pirmuju kam nors? Taip

Šypsena ne i tema biski parasysiu… aiskus temos pavadinimas, bet kaskart atsidarius Seimos kluba ir pamacius sia tema skaitau “Kiek KASTRUOJA karve”… kas cia man daros? Cha cha

Ne lai dirba.Televizorium sotus nebusi Taip

bet vaikai tures pramoga Taip

Lai mokosi, dar spes akis susigadinti TaipIr bendrai, vaikams geriau po kiema lakstyti…

dinges-o tau kam 3 televizoriai tada?

taigi jie po karvutes paganymo tures proga zvilgtereti i civilizuota pasauli ir psisimine Dingusi dede gales vis padekos teigiamas bangas vis siusti Mirkt

Taigi uz dyka Taip Jeigu jus susimesit…,o dovanotam arkliui i dantis neziuri Ne tiesiog turesiu ir jumis dziaugsiuos Taip Gerai

Civilizacija Taip… multikuose smurtas, o apie laidas vyresniems as is viso patylesiu Žliumbia

alyva, Gėlė tau uz ideja… O kur ta shima gyvena? Nekaltas Gal jei kaime kur nors, tai su kaimo seniunija(rajono savivaldybe) suorganizavus kokia akcija-atrakcija(aukciono ar muges pavidalu) pavyktu kiek nors pinigeliu surinkti NekaltasKai nori, viskas ymanoma. Net ir metu telychiuke gave, nenusimintu, manau, - juk metelius pakenteje ir paaugine paskui pastoviai pienelio turetu. Nekaltasbat va, kur jie gyvena, svarbus klausimas

Dinges - tada kam tau Apakęs toookia civilizacija??? Liežuvis Nekaltas Apakęs Apakęs

Aha… ir dar net su 3 vnt ?? Juokiasi

Jus ,geb. Moteris Gėlė man dantu neuzkalbinekit.Klausimas kaip suvis Kanda : AR TU JAU DAVEI PINIGU KARVEI??? P.S. Jei davei tai kiek ir kam ? Nekaltas