Kiek Kartu Skridot Lektuwu ~

Dar neteko skristi Drovus Žvaigždė~

neiko as nemeluoju.,.paziurek pase ar kur nori…bl paciaj kazkas daros…enj noriu boot mandresne nej ka…as skridau 4 kartus…geraj tu du… Nekaltas

geraj skridaj 4…bet skaitosi tik 2…gi pirmyn atgal nesiskaito…!!!cia iswis nesamone!!!

Ne karto ;FFF

Sorry kad kišuosi.Bet tau nepritariu.Ji skrido 4 kartus.Net jei tai buvo tik kelionė atgal,ji juk vistiek sedėjo lėktuve ir skrido.O tai jau skaitosi 4 kartaj. Žvaigždė~

aj nu gal…bet wistiek isdalies ir kitajp galima sakyt Mirkt

8 kartus tai tikrai esu skridus, o gal ir daugiau… Nekaltas Nepamenu. Jokios baimes skrydziui lektuvu nejauciu, man netgi labai patinka Žvaigždė

8 kartus pirmyn?Ar cia kartu su atgal? Mirkt Žvaigždė

si pavasari skridau pirma karta.eina sikt kaip bijojau skrist.bet siaip nerealiiai faina.vieni sako,kad kai skrendi lektuvu taj geriau uzmigt.kas pirma kart skrido taip sake (atseit ne taip baisu),bet sako neimanoma uzmigt nes pirmas kartas,o as kai grizom tai labai jau miego norejau nes buvo nuobodu Laimingas

Bet veza FlirtasIr visaj fun Cha chaStiuardeses buvo grazios Cha cha

ziurek tu man Cha chakas rupi Drovus

Kokius 6 gal NekaltasŠiaip nieko ten ypatingo Nekaltas

neikarto Cha cha

Nei vieno Drovus~ Tikriausiai phaina, kai esi aukshtai ir matai debesis ~ Myliu Niam niam Žvaigždė~ Bet shiaip draugai sake, kad pirma karta skrendant, tai labai uzhgula ausis ir net wemti noris ~ Nekaltas~

neskridau…bet bijociau skrist Drovus

lygiai 0 Nekaltas

si pavasari pirma karta skridau.ziauriai nerealus jausmas.o del ausu uzgulimo ir vemimo…as ir to ziauriai bijojau bet niko man ten tu ausu neuzgule ir visai as vemt nenorejau

0 kartu Cha cha Juokiasi

as ir is pradziu bijojau…bet po to nebe,brituk Cha cha Niam niam Bučkis Apkabinimas

dar tex zujka Cha cha Apkabinimas Bučkis