Kiek kainuoja seima

na jei taip tai Gėlė Taurė

gerai būtų, kad taip būtų Cha cha

Man tai seimoje gyventi pigiau, nei vienai. Neistekejus reikia brangiu apatinuku, mielu niekuciu, bateliu. Vyro brolis va nevedes i forum palace vaiksto,paneles i barus vedzioja, snieglente nusipirko, na, jam nuolat babkiu trukumas pries alga. Mes tai tokiu problemu neturim ir protingiau pinigus isleidziam, siaip visko turim sociai ir, aciu Dievui, nieko netruksta. O tam dideliu pinigu nereikia ir bijoti nera ko. Seimoje taupiau gyvensi,pinigus atsakingiau vartosi ir ju daugiau turesi,nei viena gyvendama, tai faktas kaip blynas. Dar, aisku, priklauso nuo, kaip seima moka su pinigais elgtis. Va mano teciui 500 litu yra dideli pinigai ir jis gali pasidaryti is ju savo bute remonta. Tik darbo labai daug ideda. O kitas daug daugiau sumoka, ir jo nameliai atrodo prasciau. Mano kaimynai va kartu 4 tukst. uzdirba ir labai skundziasi, kad babkiu truksta (na man cia nei daug nei mazai). Paskolos jokios neturi, matyt poreikiai dideli. Ne, atleiskite, as negaleciau 4 tukst. isleisti ir nieko nenusipirkti, kaip jie. Mat jiems tik pragyvenimui tiek uztenka. Isvis, galvoju, jei reikalas butu ir is mazu pinigu pragyventume, tik tikekimes, kad tokio reikalo nebus.

Seimai, butui islaikyti, vaikams uztenka vieno zmogaus algos, na, jei ji aisku ne minimali ir ne vidutine (kokiu 2 tukst).O kito alga taip ir lieka – pramogoms, kelionems,investicijoms.

dabar dazhnaiusiai visas biudzhetas ant sheimos ir isheina. be reikalo skuduriuko jau nenusipirxi. o kai buni vienas… na tai ka, ishleidi ant maisto, buto nuomos, benzino, debilo saskaitos,o visa kita tiktais pramogai. kai turi sheima, aishku irgi gali tasytis per barus, pirkti skudurus, bet kazkodel mieliau renkiesi nauja sofa ar saugesne autokedute vaikui Šypsena

Na, tai va!!! 2 tukst. jau nemazai Nekaltas Nezinau, ar daug paprastu zmoniu tiek uzdurba Nekaltas Taip kad seimai reikia pinigeliu Nekaltas Ir ne mazai… uz 900 lt nepragyvensi…O kai viena - tiek uztenka Kietas

Čia ne per seniausiai su vienu gerbėju svarsčiau tokį dalyką. Tai tuo momentu, kai Moteris sėdi su mažu vaikiuku namuose, iš tiesų Vyras reiktų labai pasistengti, kaip minimum 2 K namo nešti, ir dar ne garantija kad užteks. O kai Moteris irgi dirba, tai gaunas Gerai, ypač jei abiejų algos ne minimalios. Aš vat galvoju, mano alga 800, o Uodegino 400, galgi aš negimdysiu Ne bo pirštą čiulpsim kitaip Pavargęs

XBOCTiK, mano sesuo su vyru audina dvi dukrytes, vyras uždirba max 1200, o sesuo už mažyles gauna 180, ir gyvena, ir piršto nečiulpia ŠypsenaMazhulele`s pasvarstymai

dichkis rašė: XBOCTiK, mano sesuo su vyru audina dvi dukrytes, vyras uždirba max 1200, o sesuo už mažyles gauna 180, ir gyvena, ir piršto nečiulpia ŠypsenaJie turbut gyvena su tevais kartu arba ne didesniame mieste, ziema tik komunalines paslaugos 450-550litu ,o kur benzinas ,maistas,cigaretes alus, drabuziai vaikam ir sau ,telefonai ir tt… .Bent jau mano sheimoj i 2000 litu niekaip netelpam Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Mūsų šeima gaudavo į mėnesį 1800 lt. ( 3 asm. ). daug turime pasiėmė lizingu. Ir gyvenom nuo algos iki algos. Baisu

labai daug kainuoja seima, nes pragyvenimas lietuvoje labai mazas , zmones neturi uz ka esti nusipirkt, o dar tie vaikai kai ju prisigamini nezinai nei kur juos padeti nei kur juos kisti, o jie tai tikrai daug sueda.

Ramiakas. Isgyvensite is tiek, kiek gausite. Zmogus linkes prisitaikyti. Mes beveik keturiese pragyvendavom uz 800-900 Lt. Tiesa, buto nuoma buvo tik 100 Lt. Nelengva buvo, bet nebadavom.

alia ir klausimai Tau merguzele pasistojo… Nekaltas nagi skaiciuok, jei dabar gauni 900, reik tiketis, kad tavo busimasis Vyras gaus irgi panasiai ir ne maziau, va ziurek jau ir du gabaliukai gaunasi… pradziai dviems uzteks, o treciam nariui - galesit pradeti taupyti. Na tai kada vestuves? Cha cha (kada galesiu kolege terorizuoti, kad is vestuviu sakocio parnestu) Žvaigždė

Mes tai viską maistui išleidžiam

Niu pasiskaicius, kiek pinigeliu reik, tai neturesiu seimos Žliumbia O ta kolege… kh… kh… tai ir krikstynu pyrago nieko pries butu paragauti Cha cha

mes dviese pragyvenam is 900-1000 lt. Ir tikrai nesijauciam labai nuskriaustais. Ir gimtadienius nueinam , ir i spektaklius, ir i kavines. Aisku, visko sau neleidziam, bet ir nebadaujam.

Ui, echo, patikėk ne visada. Kartais mano Vyras pajuokauja, kad vedė mane dėl pinigų Cha cha Ale aš nuoširdžiai tikiuosi, kad kai manasis pabaigs mokslus, susiras normalesnį darbą ir tada galėsim šiek tiek lengviau atsikvėpti Taip Tačiau pinigai yra tokis dalykas, kad jų visada trūksta lygiai tiek kiek turi Cha cha

labai daug kainuoja seima ir visi artimieji nes tai dovana tau uz visas skriaudas ir abejones, kuriu mes negalime atskirti ir suprasti taip jau dievo sutvarkyta: kas gera reikia pamirsti o kas bloga prisiminti. buciuoju visus kurie su manim sutinka iki…

rugija rašė:

Tai turbut ne nuomojat buto? Ir neturit masinos? Bo as tai sugebu beveik visus pinigelius viena kazkur pradanginti NekaltasTaigi ne visi sukurti seimai Juokiasi

Šeima kainuoja 69 Lt- įmoka už santuokos registracija.Na pvz.Brazausko šeima išleidžia 10000, min. mėn. Daugiavaikė alkocholikų - 400-samanei. Pagal kišenę-kiek yra visi šeimai.Ir dar klausimas ar šeimos draugas t.p. šeima?