Kiek kainuoja prisirisimas prie kito zmogaus?


nesigincysiuGeraikad ir koks sumautas jis butuNekaltas

Tai pirmi du skaiciai ir atspindi, ko netekau.

[/quote]


bliaxa,daug…ir matyt ne pabaiga darNekaltas

Būtent kitaip ir nebus -) nes mus žeidžia tik artimiausi žmonės kitų veiksmai mums px. Papraščiausiai mes taip reaguojame į jų veiksmus ir tiek - to nepakeisi - arba reikia būti visišku bejausmiu arba idiotu- nors ir tai klausimas…
Nekaltas


bliaxa,daug…ir matyt ne pabaiga darNekaltas

[/quote]

Tai jau tikrai, kad ne…
Ai, dzin…


kartais noris ,kad vietoj Širdis kas butu ykises akmenyPavargęs

Tai jau tikrai, kad ne…
Ai, dzin…

[/quote]


man ne visvienNe

mesk is galvos mintis apie sumauta gyvenima,
jis tik tavo, toks jis tau duotas ir visai nesumautasLaimingas

iliuzijos…ale vis tiek lengviau gyventTaip

O nat kurios valiutos tau geriausiai stovi? Nekaltas

Tai jau tikrai, kad ne…
Ai, dzin…

[/quote]


man ne visvienNe

[/quote]

Man irgi ne, tiesiog kartais lengviau pasakyti, kad viskas pochui, nei pripazinti, kad kazkas blogai…


man geriausia EURO-erekcijaKietas


man ne visvienNe

[/quote]

Man irgi ne, tiesiog kartais lengviau pasakyti, kad viskas pochui, nei pripazinti, kad kazkas blogai…

[/quote]


galetu kaip ROBO sako,kas nors suorganizuot bejausmiu poxuistu kursus-ytariu klausanciu butu ne wienas;V…

Kasrtais taip bet prabėga laikas ir vėl mastai kitaip - toks gyvenimas - gražus, įdomus ir …

Vienatve vienatve,
balta toluma…
Nors dviese eini, bet sirdy
Vienuma…
Kartais prisirisimas kainuoja taip brangiai, kad iki 6 lentu buto, neissimokesi.Ne

Dauguma - nes gyventi taip lengviau - patiems, na bet kaip sakoma pabūsiu durnesniu aš noriu gyventi taip kad jauščiau mylėčiau ir panašiai - matyt esu mazochistasNežinau

neseniai teko sutikti toki viena zmogu, gyvenime tokiu neteko sutikti… gyvena graziai sudeliotame gyvenime, kaip sake, viskas graziai sudeliota i lentyneles, jokiu nukrypimu, fantaziju, iliuziju, skausmo, o meiles tuo labiau… o kai uzklausiau apie prisirisima, jausmus, paziurejo, lyg buciau is menulio iskritus…
pasake, kad jam taip labai patogu gyventi.

gal ir patogiau taip?NekaltasNekaltasVeee

Žinoma patogiau- bet aš geriau gyvensiu taip kad jauščiau - kažkaip matyt ne viskas namie - bet tai bus GYVENIMAS o ne egzistencija.
Nekaltas

prisirisimo kaina: sutraukytos grandines… Nekaltas juk nieks nenori but priristas!

As taip patPavargęs

Bet tik šitoje srityje…

ale tai kam tas supratimas, kai alaus yra Nekaltas