Kiek kainuoja prisirisimas prie kito zmogaus?


o gal cia tik begimas nuo savarankiskumo ir sugebejimo isbut vienam?

Prie kito? Na aišku papildomas galvos skausmas…


skubu pranest-mirsi ganetinai jaunas,visu Moteris ir neperkruses.Ir kas blogiausia-kai ko nesupratesKietas

trenpangiuk - sakiau, kad ten kas kabo, o dabar - jau pasistojo Mirkt Kietas Kietas Bučkis


papildomas?Blyn,zmogaus gyvenimas ir taip kartais panasus y amzinos narkozes paieskas nuo vidiniu skausmu,o cia dar…


jo jo,ruksta kaminuksKietasCha cha

Man kainuoja mano charakterio ir valios stiprumo irodyma…ir viskas…


turi galvoj-sugebejima isbut kartu?Nekaltas

Būtent o čia dar- tada jau narkozės nei nuskausminantieji
Alusnepadeda - sukiesi kaip voverė rate - tai viršuje tai apačioje - vis tas pats ir nežinai ar kalti nuo depresono ar iš laimės…Nekaltas

Va va kaip tam reikia įrodymų, valios ir viso kito pasidaro taip odnoch.uistvenno…

…arba nutraukt viska…

Vargiai nusakomaMirkt


tai gaunas taip - kad kainuoja VISKA is karto.Tuo paciu ir savajo tapatumo praradimaPavargęs


o yrodinet kam?Pries dieva savo bejegiskumu ir vienatves baime nepasimaivysi…ar cia tik tokios zaidimo TU-MAN as-tau taisykles?..Nekaltas

Būtent o čia dar- tada jau narkozės nei nuskausminantieji
Alusnepadeda - sukiesi kaip voverė rate - tai viršuje tai apačioje - vis tas pats ir nežinai ar kalti nuo depresono ar iš laimės…Nekaltas

[/quote]


tai gaunas taip - kad kainuoja VISKA is karto.Tuo paciu ir savajo tapatumo praradimaPavargęs

[/quote]
Na manai ne - savajo tapatumo neprarasi bet ego … kaip čia pasakius - gali paminti ir paslėpti kai kuriuos savo bruožus ir panašiai - tai vadinasi madingai PASIAUKOJIMUNekaltas Na o verta tik tada kaip yra abipusis ryšys ir atsakas - vienpusis primena mazochizmą…Nekaltas

Matyt tokios taisyklės - bet dažniausiai žmonės įrodinėdami kitiems nori įrodyti patys sau - vadinamioeji nepilnavertiškumo kompleėksai - vienas iš jų Napaleono kompleksas

Nekaltas

Na manai ne - savajo tapatumo neprarasi bet ego … kaip čia pasakius - gali paminti ir paslėpti kai kuriuos savo bruožus ir panašiai - tai vadinasi madingai PASIAUKOJIMUNekaltas Na o verta tik tada kaip yra abipusis ryšys ir atsakas - vienpusis primena mazochizmą…Nekaltas

[/quote]


betgi buvimas dviese irgi kartais primna sado-mazo filma,uztenka gi aplinkui y pavyzdzius pasidairyt…Nekaltas

Matyt tokios taisyklės - bet dažniausiai žmonės įrodinėdami kitiems nori įrodyti patys sau - vadinamioeji nepilnavertiškumo kompleėksai - vienas iš jų Napaleono kompleksas

Nekaltas

[/quote]


as nenoriu nieko yrodinet ar slept kompleksu-vistiek beviltiska kova su malunais,as tik pykstu ant Dievo,kad mano Širdis daznai nerimstaPiktas pliat,pradejau sventvagiaut,gal nenutrenks zaibu sakauPavargęs


betgi buvimas dviese irgi kartais primna sado-mazo filma,uztenka gi aplinkui y pavyzdzius pasidairyt…Nekaltas

[/quote]
Būtent kaip buvimas kartu ir vienas to nori labiau- tiesiog toks gyvenimas - mes matyt negalim kitaip be stresų, konfliktų ir panašiai- tokie jau mes esame - žmonės. Tik tada būna gerai kada abu supranta vienas kita - abu nori to paties - retas atvejis bet būna - todėl pagrindinė dalis žmonijos ir yra ieškojimo ir bandymų etape…


as nenoriu nieko yrodinet ar slept kompleksu-vistiek beviltiska kova su malunais,as tik pykstu ant Dievo,kad mano Širdis daznai nerimstaPiktas pliat,pradejau sventvagiaut,gal nenutrenks zaibu sakauPavargęs

[/quote]
Na nepergyvenk kartais būna- j.ob. tvoju mat nepopal
Cha cha o žmogus ir yra toks - visada kažkuo nepatenkintas nerimstantis, ieškantis kaltų - na dar ir veikiantis - tai mus ir išskiria iš kitų - kad mums vis dar negana…