Kiek kainuoja jūsų augintinio išlaikymas?

Apie 60-80 Lt, jei nereikia skiepyti… O šiaip, žaisliukai, vanduo elektra Cha cha Taip kaskart iš lauko parėjus ŠypsenaNu dar atsieis tapetų, kiliminės dangos ir fotelio pakeitimas nuomojamame bute Cha chaO šiaip, popigiai atsieina Šypsena 150 gr per dieną maisto ir vandens bikiek Liežuvis

Oj,nežinau,nežinau…Neskaičiuoju…Bet šiaip šinšilui nedaug reikia… Nekaltas

vidutiniskai Taip

Turiu ryzena - per menesi vien maistui gaunasi apie 300 Lt - mesyte brangsta…kas bus toliau?!

Tikrai neskaičiavau, bet mano jūros kiauliukai brangiai neatsieina. Ne Niekad nepasakyčiau, kad brangu. Gal kokie 20 lt. Mirkt Nekaltas

Jetau Apakęs Mano papugoms per menesi vargiai ar 5 lt gaunas Nekaltas Ko gero pigiausiai Cha cha

mano bokserka suvalgo per 56 dienas 15kg maišą - 120Lt. kaip ir nelabai daug. aišku kaip Puga rašė jei imčiau skaičiuoti kiek elektros sunaudoju maudant šunį (elektra šildau vandenį, nepagalvokit nieko Šypsena), kiek vandens išleidžiu ir pan. dalykėlius tai gautūsi nemažai. niu šįmet laukia skiepai tai net nžn kiek išleisiu - apie 80Lt turbūt. vasarą eisim sportuot - vėlgi prisidės išlaidų. o dar reikėtų turėti atsargai santaupų… žodžiu kainuoja Taip ai dar sausgysliniai kauliukai į savaitę bent po vieną - į mėnesį gaunasi apie 20Lt

Anglu buldogas. Maistas $90/men. Vitaminai $8/dviem men. Sampunas ir kondicionierius $25/uztenka 3-4 men. Skystis raukslem valyt $20/~2men. Veterinaras 2 kart metuose su visais skiepais ir vaistais ~$200 Ismatu maiseliai $10/men. Licenzija 2 metams $10 Masinos isvalymas nuo jo seiliojimosi $20 i savaite…

suniui ir katinui nezinau .O papugom maximum 5Lt. Juokiasi

Rusu spanieliui kokie 40lt , jeigu nereikia pas veterinara Nekaltas nedaug man atrodo Taip