Kiek kainuoja auginti arklį?

siaip man tevai sake, kad pirks zirga, nes labai gerai baigiau mokslus, bet kai pakalbejo su tokiu arklius prijaucianciu Vidu is kauno (jam priklauso brasta ir laisve is marvos) tai pakeite nuomone, nors turbut tiks sake, kad pirks. nes marvoj labai brangu tiek pinigu, o jai laikysi viena kur nors salia namu tai jam bus liudna ir tada duag laiko uzimis, nes reiks jodineti marvoj, o paskui grizti namo ir su savo zirgeliu pajoti Pavargęslabai pavargstiPavargęs jei ir pirktu man tevai zirga tai tikrai ne sportini, nes jis kainuoja kaip gera masina, bet pirkciau koki siaip darbini ar koki paprasta, kurie kartais net geriau sokineja ir viska daro geriau nei geri, sportiniai zirgaiŠypsena as pati daug ka turiu, pagrindas ko truksta tai yra balnas ir zirgas, bet tai kiek per metus sumoketum uz arklio laikyma pvz. marvoj, galetun nauja zirga nusipirkti!!! geriau kol kas jodineti ne ant savo, nes jei npri zirgo turi buti rimtai apsisprendes kad josi, lankysi ir t.t. bet zirgai tokie nuostabus!!!Taip

Galima sportini, tik, aisku, be pasiekimu, zirga nusipirkti, pwz trakenu weisles, ir uz 2000lt (ir darbiniai tiek kartais kainuoja ir daugiau), swarbu zinoti, kiek jus tam reikalui skiriat pinigu? nes iki 3000lt galima nusipirkti nebloga jauna, sweika zirgeli Šypsena Tik pwz, jei trakenu weisles, tai arba ugio bus truputi mazesnio ar dar kas Šypsena Arba jaunas-dar be pasiekimu Šypsena

<p>cia geras as net nezinojau kad Laisve kazkam priklauso. Maniau ji Marvos zirgyno. As irgi noreciau tureti savo zirga ,bet tam reikia daug islaidu. Gal kas zinot kas parduoda jauna be pasiekimu zirga? Ir kokia jo kaina?</p>

<p>nelabai daug jei turi pievos ie aisku sieno…</p>

barga nejau tikrai balnas kainuoja nuo 4000 ??? Apakęs

patikek manim, daug Kanda

Naujas geras balnas kainuoja nuo kokių 1000 eurų. Dėl padėvėtų pažiūrėk skelbimuose- yra ir už 500, ir už 1500 Lt.

Tai kainuoja brangiai. Mano geriausia draugė pirks. Bet ji gyvena Vokietijoje (išsikraustė), tai ten viskas kitaip.

Zinau parduodama nauja- kokybiska odini balna uz 800lt jei kam reikia…

Mmmm…susidomejau ŠypsenaGal galima bootu daugiau info apie balna?Isjodinejimo ar konkuro?Gal photo bootu galima? Šypsena

galiu duot telefona Šypsena Cia WIlniuje, paprastas pasijodinejimo balnas, tikrai ne konkuro ŠypsenaYra rudas ir juodas (arba jau kuri pardawe). Foto neturiu Ne