Kiek Jūsų gyvenime svarbūs... laiškai?

Romantikos raiska, kurioje informacija teikiama su jaumais

Kažkada labai susirašinėjau per paštą.Daba tik internec.Ale vistiek linxma būtų i paprastą gaut.Aciuskit pinigų kas nors

taip rasau… malonu juos gauti

kai buvau mazesne labai megaus usirasinet Šypsenataciau dabar XXI amziuje tai kazkaip uzmirsta.o gaila, as kaip tik neseniai planavau parasyti draugei laiska…laiko stoka. bet tikrai pratesiu sia grazia tradicija ir pradziuginsiu Draugus savo rasytu ranka laisku:>

cia gera tema…paenu vaikysteje,kaip laiskus gaudavom…labai geras jausmas…daba meilai ir sms…turetu suartinti zmones…ale kazkaip atvirkscei gaunasi Liūdnas va brytas per kaledas gavo netiketa paprasta ,tikra atviruka,nuo draugu…patikekit.efektas labai shaunus Taip Taip Taip

laijshkus rashau;> faijna gauti nuo senos geros drauges ar draugo kuri/kuris gyvena kzkur toli;>> lb apsidzeugiu kaij gaunu Laimingas kzkaijp man daug ydomeu neij e-mail…perskaijtaij visas naujienas kurias tau perduoda…patirtus nuotykius ir sheijp paslaptis;p~ visada kzkaijp rashaij su tokiu ilgesiu ir dziugesiu ishlieji mintis ishpasakoji naujienas pripaijshaij dar krashtukuose;G~ laijshakij valdo;>>

wisada malonu gauti laiskeli ar netiketa kvietima tikruoju pastu,taciau siuolaikines texnologijos uzwalde wisa naturaluma ir beweik niekas laisku neberas,pasidare banalu…kai kurie net nezino sawo draugu adresu ir pns…

Kazkada tai buvo mano laisvalaikis GeraiLabai megau gauti ir rasyti…dabar smagu gauti tik is labai labai artimu zmoniu…o rasyti aptingau NežinauKompiuteris ir naujos technologijos isstume si malonu bendravimo buda Nekaltas

Apleidau paprastus laiškus… Anksčiau rašydavau, dabar tik elektroninius… Bet visvien paprastą laiškutį, rašytą ranka yra daug mieliau gauti. Angelas

Ar rašote laiškus? Ką manote apie laiškus paprastuoju paštu? Ar mėgstate gauti?Kiek Jūsų Gyvenime yra svarbūs Laiškai?

Manau, kad paprastų laiškų tikrai niekada neatstos elektroniniai. Vien kiek vertas malonumas laukiant dienų dienas atsakymo iš draugo. Tuo tarpu sugalvoji ką rašyti, pasakoti, ko paklausti. Ir gauti ranka parašytą laišką visada maloniau. Gali jį pačiupinėti, paskaityti lovoje vidurnaktį, vien jausti, kad jį turi. Elektroninis laiškas tokio malonumo nesuteiks. Pati neitin moku rašyti tokius laiškus. Net nežinau kodėl. Gal dar neradau kam ir juo labiau ką rašyti.

Rasau. gauti paprastus laiskus labai miela,malonu,smagu. uzplusta nuostabus jausmai kai randi laiskuti pastadiezeje… zinoma, kad megstu gauti. Taipo apskritai gyvenime laiskai duag reiskia, nors dazniausiai jie rasomi elektroniniu budu Nekaltas taciau su artimomis draugemis/draugais keiciames tik paprastais laiskucias Cha cha juk tai nepakartojama bendravimo priemone Taip

kazkada tokius laiskus rasydavau… bet pastaruoju metu pasidaviau IT galiai…

…anksciau sirgau kazkokia susirasinejimo manija… Juokiasi…turejau daugybe susirasinejimo draugu uzsienyje, LT…taciau su laiku tokia galybe laisku nebeteike rasymo malonumo…tiesiog rasiau, kad rasyti…pats turinys pasidare labai nuvalkiotas… …dabar tiesiog megstu rasyti laiskus…kartais sau, kartais visai salia esanciam…arba isvykusiam zmoguciui…man tai malonu…juk per laiskus galima realizuoti savo fantazijas [apipavidalinimas ir pan]. taip pat tai puiki galimybe surykiuoti savo mintis…pasidalinti su kitu…va ir siandien viena parasiau… Mirkt… …PAPRASTU PASTU RASOMI LAISKAI… GeraiLaiškas

atvirai - visai nebesvarbus… istikruju labai miela gauti ranka rasyta laiska (jei normalus rastas, o jei keverzones - tikra kancia), laukti ir galop ji rasti pasto dezuteje… bet… paskutini karta toki laiska rasiau… pries kokius 3m. ir tik todel, kad pranesciau jog parasytu man i email’a Nekaltas tokie laikai atejo, kam gaisti laika, jei gali isiusti laiska ne neisejes is namu kad ir kokie mieli butu tikri laiskai, dziaugiuosi, jog yra ir kitokie, ne tokie egzotiski (ar kas anksciau butu pagalvojes kad taip kada nors bus?) budai susisiekti

Labai megstu tokius laishkus Taip Ir rashyt, kai yra nuotaika, toki laishka labai smagu. Šypsena O pachius brangiausius laishkus, ranka rashytus dar ir dabar saugau, nei pleshyt, nei degint ranka nekyla Ne Man tokie laishkai labai patinka Taip

Rasau laiskus… tik dabar populiariau tapo juos rasyti elektroniniu pastu… NekaltasAs labai megstu gautu laiskus Niam niam O ypac ilgus ir nuosirdzius Gėlė

nieko nra maloniau, nei gauti ranka parashyta laishka… man mail’as niekad nepakais tikru laishku Šypsena

Myliu rasyti laiskus ir juos gauti. Deja, kuo toliau, tuo maziau laisku gaunu ir vis maziau ju rasau pati. Nors siaip neretai parasau draugei laiska, ir cia pat i rankas ji paduodu. Cia, zinoma, jau siek tiek kas kita, bet… Mirkt

…as manau, kad viska galima suderinti…as el. laiskus rasau, kai reikia del ko nors susitarti…siaip pranesti, kad isvykstu or…tiesiog nuomones pasikeitimas, jei reikia itilpti i laika…o siaip el. laiskus, net nereiketu taip vadinti…tiesiog “el. pranesimai”…ar kaip panasiai…nes “laisko” savoka labai iskreipiama jei pradedi galvoti apie el. varianta…