Kiek ish jusu shiandien sveikinot mokytojus

manaw dawgeliz , ash asmenishkaij nesveijkinaw bet nuo klases po gelike yteikeme:]~

As sveikinau! Nupirkau tris gelytes GėlėGėlėGėlė ir iteikiau lietuvninkei, anglistei ir matiekos mokytojai. Ju pamoku per savaite daugiausia. Dar 5 panos susimetem ir vokieciu mokytojai tris gelytes padovanojom. O aukletoja tai visa klase bendrai sveikino.
Manau, kad reikia sveikint mokytojus. Iteikdama gele dazniausiai sakau: Aciu, kad mus pakenciat Šypsena

mokytoja man iskrete "poksta": pagawo su alum sulioj Cha cha ir blem ateme Piktas

ash paswweikinau shiandien tik muzikos mokytoja( pianinu grojau/0, kurios nemaciau 2 metus…Mirkt

dovanojauTaip
siais metais,turbut,pirma karta susimasciau,kaip butu nemalonu jei butum mokytoja ir tau,per tavo diena,nepadovanotu jokios gelytesNustebęskiti mokytojai temptusi didiziausias puokstes,o tu griztum namo tusciom rankom…todel,kad ir koks butu mokytojas jam vistiek yra malonu gauti bent mazute,nusususie gelytee…
man kazkaip siandien ypac buvo gaila savo aukletojo,kuris maciau,gavo tik tris tokias rozytes…o juk turi net 30 aukletiniu.man butu labai skaudu del to.ir apskritai kiek maciau,labai mazai kas nese mokytojam geles.Mano klasej isvis beveik nebuvo su gelem…

as tai sveikinau…man atrodokad bent 1 diena i metus galima juos ir zmonem palaikytiJuokiasiCha cha

Nesveikinau siandien,nes mes nejom isvis i mokshe,pas mus visi mokytojai isviaziavo tai buvo laisva diena,o vakar visa klase susimetem ir nupirkom klibei puoksteŠypsena

Pas buvo surinkti $ ir du zmones isnesiojo visiem visiem mokytojam gelytes Gėlė nuo visu trecioku (nu vienuoliktoku) Laimingas

siandien pasveikinau tik lietuviu savo mokytoja,nes ji fantastiskas zmogus Laimingas labaj su ja sutariu Taip ql mokytoja Laimingas vienintele tokia Taip savo vietoj Laimingassutra tokia Cha cha vnz unreal mokytoja!! Girtas todel labaj ja gerbiu Apkabinimas

ash svejkinou. rejkia svejkint nes kitajo moxle nesisekaNekaltas,