Kiek drasos reikia tureti...

radikaliu pasikeitimu nedariau, tik atcimenu bijojau draugu reakcijos kai ejau nusikirpti plauku, kurie buvo ilgi o man nukirpo, kad jie vos susirise…Galvoju bleen dar ispeix…Bet buvau tam pasiryzusi, galvojau kitaip atrodysiu tai ikvepimas pagaus kitaip gyvent ir pan…Vienu zodziu norejau kazko naujo, niuz tai ka nieko baisaus ir nebuvo, nes nukirpo taip kaip norejau ir taip kaip tiko man Šypsena is draugu tik pagyrimu ir komplimentu susilaukiau Mirkt

10000 kartų apgalvoju ar verta kirptis… Juokiasi
Tačiau teisingiausia išeitis - nieko nedaryti Taip nekirpti…

jokia ci drasa. nueini tarkim i kirpykla, pasidarai, taip kaip tau patinka, o kiti savaime prisitaikoŠypsena

Taip Taip Taip

Ką čia dar ruoštis…
Tu keitiesi… ne jie…Kanda

na bet gi vistiek ydomi ju nuomone

vieniems patix kitiems ne…Pvz jei tamciau panke tai labiausiai nepatiktu mano mociutei Juokiasi o siaip tai man aplinkiniu nuomone wisishkaj dzin!Svarbu kad man patiktu!!

pritariu…
juk kai ysipjauni pirsta tai tau skauda o ne kitiems ( keistas palyginimas) LaimingasDrovus

Ruostis reikia gal tik ivairias replikas priimti ir nesigrauzti, na zinoma ziurint kaip ten keitiesi, i koki stiliu, ir nezinau kam cia reiketu tureti drasosCha cha

niu seip as labai megstu keistis.sakykim sawo ilguosius plaukus nusikirpau.vieni sako tinka kiti-ne.swarbu man patinka.dabar ruosiuos dar trumpeu nusikirpt.seip keisceus dar daugeu bet kad mama…nu suprantat Šypsena

svarbiausiai tai kad man patiktu ir as jausciausi gerai, o kitu nuomones man nerupi.tai juk as galiu baisiai atrodyti o ne jie tai koks jiems skirtumasCha chaCha cha

Hm…na juk gyveni ne del ju o del saves… Nekaltas taip,kad manau nevertetu jaudintis ka pagalvos ar pasakys kiti …svarbu kad tai patinka tau Drovus

Atskau i temos klausima"kiek drasos reikia tureti…"
Ats.:litraJuokiasi

na nezinau bet man pirmoje vietoje svarbi mano geriausios drauges nuomone o pas kui kitu draugu

em…o as niekada nesakaw drawgams jeigu kejciuosi… man patinka demesees…ir paprastaj stengiuosi nereaguoti ee "mielas" drawgoo replikas del aprangos ir pan… juk jie su manim bendrawja ne del aprangos o del manes pacios, mano bendrawimo ir pan…

man px… pas mane tokie draugai ir draugės, kad viską gerai priima ir būna proga prisigert… blt kokie draugai jeigu šaiposi? Apakęs

Na jei as nusprendziau keisti stiliu tai mano asmeninis noras…Ir nesvarbu ka manys draugai…Juk as busiu tas pats zmogus tik kitaip apsirenges ar susisukaves… O pasiruosimo nera jokio staiga usinori ir pakeiti…O jei ne tai kogero niekada nebepakeisiuDrovus