Kibiro taures sarasas

4.bp.blogspot.com/-KwzQfi0_Ufg/UZE4NVdXS0I/AAAAAAAAArU/nNQtapv_ 6-8/s1600/warningtrollsCROPPED.png

Lauksma atvykstant Valio

lol, aBgailetinas newera, na bet ant tokiu negalima pykti Nekaltas

Cia izeidziau Eurolygos atstovus taip ju turnyra pavadines? Cha cha Ar px, kad puse Sk iskaitant keleta rytfaniu si turnyra kibiru vadina, bet kai as taip pat pajuokavau su fotke tai jau apgailetinas Gerai Juokiasi

apgailetinai atrodo daugiau tavo pirmas komentaras po akivaizdaus trolinimo. Tipo cia kazkas informacijos ieskos ir tu ja pateiki Juokiasi

Ka tu cia nusipezi, pirmas komentaras yra aktuali ir nemazai kam (iskaitant mane) idomi naujiena. Mano nemaza dalis naujienu dedama fotkiu pavidalu jau daugeli metu. Net is LT futbolo 2 lygos neseniai dejau Cha cha Cia dar pasitaike proga pajuokaut su kibiro fotke ir tiek.

eik miegot, bajeriste

Klounas Linksmybės

Cia jo profiline fotke

img.lrytas.lt/show_foto/?id=404084&s=11&f=4bandysim pasiekt dugną

Red_Devil “net nezinau kur geriau ar kibiro taurej ar tarp autsaideriu ir gedos darytoju eurolygoje” topu topas Juokiasi Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi

Tas šampanas labai jau asocijuojasi man su tais kamikazem iš rytų “patenkančios saulės miesto”…kaip tas ten… Ai rytas Lietuvos. Kol atidarai …ir putoja ir skanu…o paskui pastovejes tai lieka ***alas tinkantis pilti į patvori. Taip ir anie issikvepe sezono eigoje Juokiasi

Ir tarp kitko …nemokinkit Klaipėdos jaunimo vagiliauti. .blogi Wilno ponai.

^tu tai galetum pramokti ka nors naujo, o ne metai is metu ta pati ****a rasyneti

Ble kokius sudus cia jie rasineja Juokiasi

Dar turetu padauget tam sarase Lietuvos komandu Šypsena

Pagal zinias ir gandus Zalgiris nebus stipresnis uz pernyksti, taip kad jis prie kibiro taures greiciausiai prisijungs truputi veliau Mirkt Kaip ir Neptunas. Visi busim tam paciam kibire.

ech,kad netektu rytfaniams tik stipriai nusivilt,ir pernai daug kas lauke Zalgirio kibiro taurej,bet deja Cha cha o jei isliks pernykstis pajegumas butu sis tas,as net galvociau,kad gali buti silpnesnis,na aisku cia daug ka lems koki loterijos bilieta istrauks legionieriu loterijoj Nežinau

Istrauks Cizauska Cha cha nu arba gris legenda - VG

nuo kada cia Cizauskas legionierium patapo Nekaltas,nors Vilniaus krasto ponams matyt visi lietuvaiciai legionieriai Klasta