Ketetas pokalbiu ish IRC atnaujinta zhiureti 149 zinute

Tai jau teip… Girtas

tas private geras Juokiasi

nu ir nejuokinga Liežuvis

nejuokinga Pavargęs Veee Nežinau

Juokiasi Juokiasi Juokiasi cia tai geras… o siaip visa kita tai man kazkaip nekaip…

pirmas pokalbis tai lempa kazkokia.

nu jo, sitas tai geriausias Cha cha

Juokiasi Gerai

Bliam, P_D, is tavo aikido net banguciai juokias Cha cha

Nu nieko visai Cha cha Cha cha

visiskai be rysio. net graudu,kaip nejuokinga

nieko nesupratau…del to labai juokinga ir pasidare Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

SUWARTE!!!

Vo ce taj pokalbis manam kanale mirke du axuraj kalba [Grifas] galvoja kad X_Party merga(as SpYLKa ysiterpui kartais Juokiasi) <X_PaRty> eeee [Grifas] gal skype turi? <[Grifas]> turiu <X_PaRty> einam pabvazarinti <[Grifas]> dabr micr <[Grifas]> nelabai <[Grifas]> nes man girdesis per kolonkes <[Grifas]> o motina yra <X_PaRty> tai px <[Grifas]> o ka gal veliau <[Grifas]> ? <X_PaRty> ok <SpYLKa> tai ka ten kalbesit kad net motina negali klausyt Cha chaDD <[Grifas]> o vat <SpYLKa> :]] <[Grifas]> zinai kaip buna sex telefonu <[Grifas]> tai cia bus sex internetu <[Grifas]> Cha chaDDDD <X_PaRty> tai zjbs <SpYLKa> X_PaRty Cha chaDDDDD <[Grifas]> noretum <[Grifas]> ? <SpYLKa> kas? Cha cha<[Grifas]> noretum X_PaRty <[Grifas]> ? <SpYLKa> oooo <X_PaRty> a/em eina nx <[Grifas]> X_PaRty <[Grifas]> tai kaip <[Grifas]> ? * X_PaRty eina nx <[Grifas]> X_PaRty <X_PaRty> ?? <X_PaRty> kru <[Grifas]> su kuo jau eini <[Grifas]> ? <X_PaRty> ;]]]]]]]]]]] * wannile has quit IRC (Quit: laikas per ilgas tiems, kurie laukia, per letas tiems, kurie liudi, per greitas tiems, kurie dziaugiasi, per trumpas tiems, kurie bijo, bet tiems kurie myli, laikas yra amzinybe…) <[Grifas]> X_PaRty gal foto turi <X_PaRty> zinau tokiu <[Grifas]> ? <X_PaRty> tjo <[Grifas]> turi <[Grifas]> ? <X_PaRty> tnuaik google ir parasyk budokai <X_PaRty> rasi mano foto daug <[Grifas]> tarp google <[Grifas]> ? <X_PaRty> nu vaizdai kur yra <[Grifas]> pala <[Grifas]> paieskosiu <X_PaRty> ;] <[Grifas]> gal ir tu <X_PaRty> ;]]] <[Grifas]> tai turi foto <[Grifas]> ? <X_PaRty> ;]]]]]]]]]]]]]]]]]] <X_PaRty> bl irgi <SpYLKa> mesk nuoroda <SpYLKa> as nerandu <SpYLKa> =] * X_PaRty AS KRW NE MERGA O BERNAS NX !!! <[Grifas]> bet nikas panasus labai i mergos <SpYLKa> Cha chaDD <SpYLKa> o tu jam siulei Cha chaDDDDDD <[Grifas]> bet vistiek parodyk foto <X_PaRty> Šypsena))))))))) <X_PaRty> ;]]]]]]]] <X_PaRty> nu bl geriau nerodysiu <[Grifas]> dw parodyk <[Grifas]> baisesniu uz mane nera <X_PaRty> noretai bl <[Grifas]> dw parodyk <[Grifas]> baisesniu uz mane nera <[Grifas]> tikrai * vilknalute has quit IRC (Quit: Nu karocia davai… <{THE ST®EET SC®IPT}> 2Pac Skin) * legendary has left #ukum/pukum <X_PaRty> Ash dabar Away! Priezastis:[eina alucio pagerti]

geras… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai Gerai

Nekaltas esu skaicius geresniu

cia tai sitie zjb Cha cha Gerai

nu tas pms puslapis taj tikrai jega

cia geras, liux Gerai Juokiasi