kerscher turetojai ir zinovai patarkite

Plaunu visureigį su karcher’iu pasitaškęs po purvynus. Tai tokiam darbui liux - ypač važiuoklei ir posparniams išplaut. O kėbului reikia dar ir rankas pridėt, švariai nenuplauna.

Vienas kärcherio priesu-kalketas vanduo.Butu neprosal koks filtras.Silpna vieta-zarnos tvirtinimas prie pistoleto,reikia uz jo neplesti,ir dar papildomai kuo nors apvynioti.

pas mane pats maziausias - k 2.30 berods. pats nebrangus, bet visi priedai - kempine - apie 90 lt, sampunas 25 lt. 8 masinom plaut uz 700 tikrai neuzteks - neilgai juo naudosiesi,nes ji s skirtas te tokiem darbams

jo, vistiek su kempine praeiti reikia, o šiaip tai konkrečiai kercherių tai remontas gan nepigus. Gan neblogas dalykas yra rotacinis antgalis, va ten tai tikrai visus nešvarumus atkelia(jei siurblys pakankamai galingas)

As turiu ALTO beveik metai jau tai kol kas jokiu nusiskundimu kiek pamenu tai ~650Lt kainavo. Siaip geras dalykas dar kiema su juo plauti labai gerai. Ten yra tokie du antgaliai tai vienas tokia nerealiai srove duoda su tokiais tuksciojimai (nu nemoku pasakyti) tai dzipui, dar pries perdazant, buvau rudis nusveites ir is balioneliu nugruntaves ir nudazes. Tai is arciau pavariau nuejo visi dazai tokiais taskiukais mazais. Reikia atsargiai su jais.

a pas mum darbe axujienas yr tai nuosavo net nereikia, ble i taip jei geru spaudimu pavarai dazai atsoka Cha chanezinau kiek baru pucia nu bet temperatura tai iki 150 laipsnu uzkelt galima, da niekad tiek nebandziau, siandien nuo furos retarderio tepala ant 100 ploviau tai nx garai tik virsta volais Šypsenaa siaip tai geras dalykas, draugelis namie turi tai kai jam ne visad galimybe buna pas man nusplaut, mazgoja namie Šypsena

Iš patirties galiu pasiūlyti nepirkti Karcher pačio pigiausio modelio.Jis turi vieną bėdą:cilindriukų-stūmokliukų sistema plasmasinė(trūksta),ir bent jau aš per 3 metus ne itin intensyvaus naudojimo pakeičiau jau 2 komplektus,o parėjus 3-iam-mečiau lauk tą Karcerį,nes komplektas~200Lt.Reikia perkant žiūrėti,kad ta dalis būtu iš metalo ir ardoma,o ne vienkartinė.Remonto atveju užtenka tik pakeisti gumytes.Kai aš rinkausi sekantį aparatą(prieš~2m),tai Karcher “metalinis-ardomas” kainavo nuo 999Lt,o nupirkau Stihl už 650.Stihl`ui rem.komplektas kainuoja~80Lt,bet iki šiol dar neprireikė,nors vanduo patenka be filtro,ir kartais net iš bačkos. Labai patenkintas tik komplekte nėra rotorinio šepečio,kuris buvo prie Karcher,o antgaliai tokie patys.

o kas tas rotorinis sepetys? i ka dar reikia atkreipti demesi,jau suzinojau ,kad stumokliukas turi buti metalinis,dekui info vertinga,visgi ne vienas naudosiu,tai turi buti kiek patvaresnis daiktas

Stihl firmos plovyklu visi stumokliukai pradedant nuo pacios silpniausios yra keramikinai.

o eramikinis,tai pliusas ar minusas? kiek suprantu sthil pigesni?

paciam irgi tokia mintis vis sukasi paimt koki plovimo aparatuka savo masiniukui, na ir kad prie namu ukio tiktu. pagrindinius kriterijus supratau - va dar del keramikiniu sudedamuju daliu laukiam atsakymo ir kur ieskoti (na kad pasirinkimas but platesnis) dekui

Ar “viduriai” keramikiniai ar ne,čia jau neesmė,svarbu kad visas tas kelmas,tvirtinamas prie el.variklio būtų metalinis ir ardomas.Pas kai kuriuos tas matoma per korpuse esančias ventiliacijos groteles.Be to pardavėjai-konsultantai turėtų patarti,nes kai pas mane sugedo pirma kartą,nuvykus į “Hroną”- Karcher atstovai,iškart pasakė kad reikėjo pirkti brangesnį,nes maniškio “viduriai” niekam tikę,kad po kiek laiko vėl pertrūks.Taip ir buvo,dar 2-kart Liūdnas. Rotorinis šepetys,tai besisukantys nuo vandens srovės du žiedo tipo šepečiai su ilga rankena,labai patogu naudoti su šampūnu Gerai

na vyrai mane sudomino si tema, taigis variantas pas mane topks kad parsitempiau is anglyno Karcheri, neatsimenu duomenu tiksliai, atrodo 2,3 kilovato, sveria zarasa tikrai daug gal koks 15-20 kg, ner naujausias modelis, pigiai gavau tai ir paisemiau, taciau be sepeciu be nieko tik pats motoras, ar imanoma LT nusipirkti priedus? girdejas akd turginiai priveza, bet pats neesu uzmates…

Turiu namie Karcher, plovikli, auksto slegio labai patogu gali nusiplauti automobili, garaza ishplauti, daug darbu visokiu kiekme zhmemes visokias ishpurksti nafik Cha cha ir .t.t tikrai pasimoka, atsipirko bent 10 kart jej buciau i plovykla vaziaves tik reik shmapuno mashinaj ir viskas ciki, labai geras daiktas Cha cha pirko tetis, bet gan senai tai nznau kainos…

kas gali pasakyti vidutinio aparato,vidutines vandens sanaudas?

Vid.vandens sąnaudos ltr/h ir t.t.: karcher.lt/index.php?-1599037315karcher.lt/index.php?-1522411255 Jei sau ieškočiau iš Karcher,tai žiūrėčiau iš profesionalių serijos,nors ir pigiausią bet prof. Ir dar dėl sanaudų:mašinai plauti man vandens išeina~2-3kartus mažiau,nei su kibiru nupilinėti,apie 30ltr.,bet kai vienas družokas pasakė,kad pažystamas džipą po Offroad`o nuplauna su 10 ltr.,tai Juokiasi Labas

Pasiziurekite: ginalas.lt/index.php/lt/24140/?ProductId=128802 arba ginalas.lt/index.php/lt/24140/?ProductId=128807 As pats namuose turiu 126K. Tikrai geras aparatas. Gerai

jei dabar tektu man pirkt tai nepagaileciau $ ir imciau su benzininiu varikliu, nes nevisada yra galimybe nusiplaut kur yra elektra.

na zinai,kai jo tokia kaina,tai neverta,cia profu yrankis jau,o man siauram naudojimui reikia plovejo Cha cha

Tu ka, su savim ji visur veziojies? Mirkt Juokiasi Garaziuky elektra jei yra juk ir uztenka Nekaltas