Kentai

audi 80 b3 Cha cha bet jau nebėra skelbimo Apsvaigęs

Algerdekas, geriau kažką aukšto pasižiūrėk, ką ten maltis su sedanu po purvą, neestetiška Ne aš neseniai senesnį Jeep Laredo priglaudžiau už pigiai, negaliu atsidžiaugti, valina per belenkur

tai bbz, gal koki allroad ziuret Nekaltas

jei toytoy tundros neįpirksi tai dodge ram pasižiūrėk, turėsi dvi mašinas visiems gyvenimo atvejams Cha cha sedano reikia vieno, antra jau ne sedanas turi būti - arba kabrikas/sportinė arba sunkiems darbams: džipas/pickupas bei paliube 4x4

vel pramusa papasakot, kaip ten pas jus Amerikej priimta? Šypsena

huntero, o tu kaip gyveni, dx šaibų turi, dirbt nereikia sau? turiu Dodge Dakotą SLT, senuką, 1995, priglaudžiau iš narkomano už $360… šituom trokiuku tiek visko pridariau naudingo bei bent 50k žalio per 4 metus na lievo padariau vien dėl to kad trokas gali tai vežti (mano prekės akmens plokštės, kvarcas, spintelės ir kt.), o tu tęsk savo mintį apie tai kas priimta Juokiasiphotos.app.goo.gl/Sv4aFb7JB6A6AV447photos.app.goo.gl/JNokaHpVxj1eY8Lk7

Da nu nx Algirdeks, sakei bus abtra masina elekteine, jamk leafa Cha cha. O siaip tai Forikas Taip px kokiu motoru, svarbu ne dyzelis ir kad stakanai sveiki butu.

Blia siuolaikiniai teliukai viArslinykai Apsvaigęs ieškau keletos plastiku e46, paraso kad turi, kaina, viskas ok man tinka. Nuvaziuoji arba atveza visiskai ne tokia arba visiska siuksle, nors 12 sykiu perklausi ar tikrai ok? Paskui sako, kad tikrai yra, paims is garazo ir parašys. Taip su lyg visais ir dingsta Cha cha Arba yra teliuks, sako darys bYzni internete. Kiek skambinu su neblogu pasiulymu, niekados neatsiliepia, perskambina uz dienos ar dvieju Apsvaigęs

Algirdekas- ne forika, o outbacka!

Dr., turi jie išmokti pamokas sunkiuoju būdu. Cha cha

Su tais feisbukiniais verslovais stengiuosi neprasidet, nera kantrybes Cha cha

Auris - jei jas supranta. Nes visada gali nurašyti “ant kliento” Cha cha

Šiaip joa, raflėja tauta. Prieš kurį laiką gamyba užlenkė ant kokybės in general, dabar jau ir su paslaugom tas pats ateina. Jaunimas išvis atsakomybės neturi su retomis išimtimis ir nesuprasi, kodėl.

bigbenas.lt/noredama-sutaupyti-seima-persikrauste-gyventi-i-sa ndeliuka-pamate-kas-ten-viduje-jus-labai-nustebsite-bigbenas/?fbclid=I wAR0pxCPwqBr-x9a2ZjJWr_L2U54lWALSrQzgBCBOcCv0JND0E9ePNS8uf7gVila. Gerai Nors kai studentaujant gyvenau 18 kvm bute, tai vietos trūko kažkaip. Cha cha

prie vandens, ir atostogom-ok, siaip tai nx. Pasifotkini zurnalistam, ir grizti miegot i salia stovinti nama.

Zjbs, diedas sugeba ir pasikt ant unitazo ir plike nuplaut ir arbatos isgert vienu metu. Suns budoj gyvendamas dar net greiciau apsisuktu Gerai Cha cha

Pas mane vaikystėje šiek tiek panašų, bet didesnį medžioklinį turėjo tėvų draugai - nostalgija. Cha cha

Nameliui nereikalingas papildomas sildymas, uztenka visai seimai ryte pavalgyti kopustu, zirniu ir pupeliu. Silta buna iki vakaro. Palubeje reikia telika perjungineti atsargiai, kad nebutu kibirksties netycia, nes reikes nameli perstatyti Cha cha

HC, žiūrėk į reikalus paprasčiau, Auris tingi dirbti, FB išmetė straipsnį, Auris atsakingai skaito. Cha cha

Pas mane du Forikai. Senesnis turbo, man zvejybon ir siaip viska parsivezt jei reikia. Naujas zmonai, bet jau ziurineju Macano is uzu balos, nes komforto nulis Forike