Kenas Kizis "Skrydis virš gegutės lizdo"

o as filma kiek ziurejau, tai arba del girtumo ar del kitu priezasciu nedaziuredavau iki galo Nekaltas…pamenu tik Nickolsonas labai itikinamai vaidino Makmerfi Kietas

skaiceu, patiko Gerai

Super knygute… Pirmus puslapius skaiciau sunkiai o veliau miegot nesugebedavau nueit, kol neprarijau… Ji itraukianti, kitokia… Ir filmas labai patiko… Retai kada buna, kad filmas gali prilygti knygai… O cia abu verta perskaityti/paziureti…

šią knygą skaičiau prieš gerą mėnesį. tiesą sakant, labai gilaus ispūdžio nepaliko. žinoma, tikrai verta paskaityti ir nei sekundei nekyla mintis, kad švaistai laiką, tačiau kartoti nesinori. vienas iš must have kūrinių, bendram išsilavinimui Laimingas

na filmas imho tai nelabai vykes Nekaltas praleista daug scenu is knygos, kitos- pakeistos…

na manau, filmas beveik visad bus nevykes, nes perskaites knyga turi susikures vaizda galvoje kaip kas turi atrodyti ir vykti ir tau atrodo jog tik taip ir turi buti Taip…del praleistu scenu tai nieko keisto - kiekviena vidutinio storio knyga butu imanoma ekranizuoti tik kuriant seriala Cha cha, jeigu nieko nebutu praleidziama…manau jei shi ta praleido nieko blogo, svarbu ESME butu islaikoma Nekaltas

Anaiptol. Pirma pasiziurejau knyga, o tik paskui gavau knyga. Tiek knyga, tiek filmas - GeraiSiaip tai, man isvis sunku knyga lygint su filmu, nes viskas kaip ir apie ta pati, bet is skirtingu pusiu Nekaltas

na pas mane taip beveik nebuna Cha cha…tada tiesiog ne taip idomu skaityt, nes daug maz zinai siuzeta…

Knygos, deja, neskaiciau, nes gal net ir nebuvo isleista tuo metu, kai LT pasirode filmas (senokai). Bet filmas Gerai, tuo metu tai tikrai pritrenke.

gavau sia knyga dovanu Nekaltas galvojau bus idomi, deja nusivyliau, turbut pirmoji knyga , kuria paskaicius nebetraukia pabaigti Nežinau taip ir guli stalciuj ir kad ir kaip garsus pavadinimas viliotu but skaicius sia knyga, bet noro jokio Nekaltas turbut ne mano skonio Nekaltas

Si knyga - geris.

na del skonio turbut nesigincysim Ne

Idomios tokios knygos, bet daznai man depresija ivaro… (;

pavadinimas girdetas, rekomendavo paskaityti, maciau filma, tokiu pat pavadinimu, tai kazkaip nelabai maloniai nuteike, bet ziureti baigiau…psichiniai ligoniai nera mano megstama tema

tai vat Nekaltas bet kaip matau daugeliui patiko, a tai ko man taip nesiskaito Nežinau gal tik pradzia Nekaltas gal veliau geriau butu Šypsena ai nu bus matyt, anyway daba jau kita pradejau Girtas

Pavargęs

knyga skaiciau, bet filmo deja nemaciau LiūdnasKnyga idomi, beto beveik virtusi klasika, taigi kaip ir butina perskaityt Mirkt

Man asmenishkai tai nereali knyga Myliu Labai patiko…Zavi ir sukrecia…Laaabai noreciau filma paziureti,bet niekur negaunu Liūdnas gal netycia kas nors turite?