kelnių liemuo

man tai grazhu zemas liemuo.bet kai buna stiliovai su aukshtu tai supaHH na aishku kolkas lt mazhai ar LAAABAI mazhai tokiu egzemplioriu, bet manau ateis tas laikasMirktMirkt

As tik su zemu liemeniu Gerai. Grazu visokios is tikruju, bet man taip patogiau. Turiu ir aukstu leimeniu, tai kazkaip kai atsisedi labai keista bunaŠypsena

man tai kazkaip nepatogu su aukstu liemeniu. kazkokia suvarzyta jauciuosi…

me nesutinka tik su teiginiu, kad tai kraštutinumas Cha cha…kadangi likimo buvau nublokšta trumpam madridan, galiu pasakyti, kad tai pakankamai dažnas reiškinys Cha cha…jau tiek užpakalių tarpelių prisižiūrėjau Juokiasi…sėdi - matosi, pasilenkia - matosi Juokiasi…ir dar atminty tikriausiai liks ilgam viens berniukas, kuris buvo auditorijoj persisvėręs per suolą tiesiai prieš mano lietuviškas akis Cha cha…tad matėm žemai žemiausiai nusmukusius džinsus ir kone visa užupakalį atidengiantį vaizdelį…kaip šian akyse stovi pasteliniai geltoni, žali ir mėlyni triūsikų dryželiai Juokiasi

ypač žemu liemeniu niekada nenešiojau kelnių, niekad neatrodė baisingai patogu. dažniausiai perku kelnes su kiek pažemintu liemeniu, turbūt toks variantas patogiausias. tačiau kelnės aukštu liemeniu taip pat labai patogu ir dar gražiai žiūrisi. tas pats galioja su sijonais, šortais, tik prie aukšto liemens baisiai nesižiūri trumpi marškinėliai/megztukai ir pan.

seniau nerasdavau patogesnių kelnių, nei žemintu liemeniu, deja, darbe tenka daug lankstytis, tūpinėti, tad kažkaip nebeaktualu pasidarė mada, ir buvęs patogumas, tai teko priprasti prie kelnių aukštu liemeniu - ir pripratau, ir naują stilių atradau Cha cha

žemintu liemeniu , man gražiau taip ;]

Aš kažkaip pripratau prie kelnių su pažemintu liemeniu ir šiuo metu kitokių nesirenku.

zemas, bet neperzemas liemuo! Gerai nekyla man problemu lankstantis ar pan. Cha cha

aga, pagrinde zemu renkuosi Taip , nors turiu ir aukštu dar nuo senų laikų likusių, bet nebenešioju jų jau Nekaltas

Tik žemintu. Man tai patogiausia ir gražiausia.

Tai kad ir mūsuos tas pats lygiai, nereikia nei į madridus visokius važiuot.

žiemą niekuomet nesirenku nei kelnių, nei sijonų pažemintu liemeniu - tiek dėl sveikatos, tiek dėl to, kad pamėlęs nuo šalčio pilvas tikrai neatrodo gražiai Nekaltas (gražus įdegis - išimtis) Šypsena

Mane labai dziugina zemo liemens dzinsai vejavaikiskai pakibe ant mano batoniuku.

na nesirenku as tokiu zemu liemeniu, kad uzpakalis matytus. nepatogu tas aukstas liemuo ir sakykit ka norit. spaudzia pilva + pagal figura netinka, kaulai isryskeja ir panPiktas

ma kitokios nepatogu. ir ne tai, kad renkuosi tokes, paprasceuse ma patinka kai bun apsmuke Baisus

zemu, o tai argi gamina aukstu? siandien siaip taip uzsitraukiau vakar isskalbtus dzinsus ant uzpakalio, taip susitrauke, kad Apakęs teko detis ilgesni dzemperi, kad uzpakalis nesimatytu Cha cha

va va, būdavo ir man taip - tai gerai, kad ilgais megztukais užsištampavus Cha cha

renkuosi, kad btu patogu… turiu kelniu su zemu juosmeniu, taciau kai kurios kelnes su aukstesniu, nes daugiau klasikines…

o vat kazkas sake, kad renkasi kelnes kad nesimatytu apatiniu kelnaiciu juostele, tai tureciau pasakyti, kad galima ir apatinius pazemintus nusipirkti ir tada viskas ciki ir jokiu problemu.

man irgi atsibodo labai zemas liemuo- ir pilvukui salta ir klubus verzia sedint. Manau aukstas liemuo nera blogai, netgi vercia labiau priziureti figura, ypac liemeni. Juk pazemintas liemuo taip puikiai maskuodavo liemens trukumus…