Keliu policininkai - ant motociklu gatvese !

jo blec, tie tai totalus loxai IgnoruojuIgnoruoju teko karta matyt pareinancia lazdele, gerai kad ne y salmo stikla ple Pavargęs butu zopa tada IgnoruojuIgnoruoju

2/3 apsaugos mashinu po menta sediCha chaCha chaCha cha taj net nzn prie ko chia apsauga, ten tik apsaugos pavadinimas…

ple, negi taisyklese parasyta, kad apasugos automobilis gali stabdyti Šypsena
ple kazkokie geltoni ****ai mirksi ir viskas… tegu mirga Cha cha

trikampis ziedas- "saugos" tarnyba, kurios devizas: shakojasi- veshk i mishka ir atidauzyk. (chia man paciam teko jau 2 kartus taj matytiBaisuBaisuBaisu P.S. matosi kad shi firma nepaliesta intelekto "Trikampis Ziedas" "Keturkampis Apskritimas"…
karolinos klubo apsauga- vienas 2m ugio chiuvelis visus tajpogi dauzo, net ir merginas jej jos shakojasi, taj irgi nzn kajp taj pavadintiBaisuBaisuBaisu

butent kad nixuja jie negali stabdyti Šypsena isvis geltonas mirksintis signalas jokios pirmenybes neturi. tai tiesiog kaip ispejamasis zenklas.

pasirodo gali ! iskisa pro langa lazdele su atsvaitu ir privalai stoti kaip ciucis. Jau teko patirti tokia situacija. Rasiau Suslaviciui i L.R. klausiau ar privalejau stoti. Tai prirase kad privalau stoti tiek pesciam policininkui tiek vaziuojanciam auto ar moto, tik jis turi rodyti atitinkamus gestus (lazdele)

P.S. mane kai sustabde tai prisikabino kad nera lanku. Teko ilagai irodyneti kad neesu kupranugaris Šypsena

kokiu lanku??? tipo apsauginiu?

kokiu lanku??? tipo apsauginiu?

Jo, tu paciu. Policininko zodziai: pas motocikla yra privalomi apsauginai lankai.Pas jus ju nera, praeikite prasom i automobili … Šypsena

O man teko matyt kaip atrodo tas, i kuri pataiko… be salmo…
Zodziu, nubrozdinta oda nuo skruosto iki ausies, puse ausies irgi kruvina. Nuplovem zaizda, pasirode, kad odos vietom nebera, kitur nusilupes jos pavirsius. Skruostas - gyva mesa…

Cia mentas su bananu vaziuojanciam per veida uzvaziavo.

skylė Pavargęs
kuo viskas baiges su mentu ir tuo ciuvu ?

Koks skirtumas, bet kiek priemtoo, tai tikrai jie musu nesivytoo Šypsena Kam mentam rizikuot savo kailiu kad kazkoki britwininka pagaut.

Teko su mašina važiuojant užsiraut ant tu su BMW, tai visai nieko, viršijau apie 45km/h tai išleido už 50lt ir aišq pasake kad nelakstyčiau nes tame kelyje Voolva mentu su kamerom važinejaŠypsena, na karoče mandagiausi mentai kuriuos buvau sutikes.
Čia kažkas užsimine apie apsauginius, tai pats mačiau kaip sustoje apsauginiai temdytais stiklais sustoje sankryžoj išprovokuoja kita su mašina dragint po to kai pasineša pradeda stabdyt atsidare langa ir iškiše lazdele, po to knisa prota. Man taip norejo užvakar padaryti Trikampis žiedas bet aš letai letai ir nuvažiavau o jie tipo dar nejuda o laukia kada tik pradesi spaust, gaidžiai karoče.

mentai gaidziai ir taip aisq, paziurekit kas per zmogus yra mentas, mentais nori buti tokie, kur mokyklose buvo skriauziami ar siaip patyciu objektais, po to patampa mentais ir vaidina erelius, arba daznai nerashtingi visokie, krc zhemo intelekto zmones… netiesa ?

nenustebciau pamates straipsni "Lietuvos ryte" ar kitam dienrasti: "Interneto svetainiu lankytojai viesai diskutuoja apie kysininkaujancius Lietuvos keliu motopatrulius"

Ne poto ziurek ir surasys koki lisna protokola Ne

Rell 50% yra tiesos!

siaip tai teko girdet kad vienas mentas su ta policijos britva jau spejo nudribti Flirtas

[quote]
::TranZ:: rašė:

jis jau savo atsiemesCha chaCha cha
buvo draugas karolinoi…toks mazas smulkus, bet imtyniu meistrasCha cha 15m tuoj uzsiiminejo…tai va…prigere jis ir numigo ant staliukoCha cha…prisispiso tas dievas "Gorila", taip vadinamas tautoi…ir pradejo drauga kybint, mol ****ink is cia, pasigerei, eik i lauka voliotis.
draugas atsisuko ir visai mandagiai paprase, kad leistu pasedet ilgiau biski, atsigaus ir viskas tvarkoi bus. nu ir kartojosi situacija gal kokius kelis kartus, kol tas DURNIUS nesugalvojo jega istempt joCha cha…o tas kad pasoko, kaip užknisa jam i barzda, taip ir liko dievas gulet 15min…vaizdas nerealus buvo, toks maziukas toki dideli ir stora patiese…va tau ir svarbu ne ugis, o smugisCha chaCha chaCha cha

tejgi net per telika sake kad tai apsaugos-pilicijos bendras patrulinis ekipazas buna Cha cha vat ir nezinai kas ka kada padarys…
hehe
wildchild tau pasiseke nes ten buwo vln mentai kaip supratau o tu juk wildchild esi Cha cha Gerai

rellix as norejau buti mentas bet tada supratau kas yra motas Cha cha Flirtas Cha cha

Ogi niekaip Cha cha
Tas mano draugas sedejo kaip pele po sluota, nes buvo prisidirbes - apie 10 metru su mocu vilko policininka asfaltu. Buvo taip:

Vaziuoja, ziuri mentas pakelyj stovi su diplomatu ir tranzuoja. (Rimtas bajeris - veiksmas vyko pries gerus 10 metu Cha cha). Tas sustojo su mocu (mocas be numeriu) ir klause ar pavezti. Mentas net zaktelejo ir pradejo dokumentu reikalaut. Pamates, kad reikalai prasti, draugelis pradejo vaziout (tipo, nuo durniaus kuo toliau). Mentas isikibo i moca ir bande sustabdyt. Bet Sport Izh taip lengvai nestoja Cha chaCha chaCha cha Zodziu timptelejo policaju asfaltu, tas dar spejo su diplomatu per kupra draugeliui uzvaziuot…

Po to matomai pranese visiems patruliams, kad gaudytu tokios spalvos moca. Ir bevaziuojant namo pasitaike jam pakeliui du policininkai, stabde, nestojo ir pravaziuodamas pro sali gavo su bananu per galva. Kaip jis ant moco issilaike - nesuprantu.
Tada atleke tiesiai pas mane, moca uzkisom uz namo, kad nuo gatves nesimatytu, o zaizdas plovem ilgai ilgai…

nu nzn tos bezdziones svoris 120kaip minimumApakęs, tai toki dar partiesti nelengva +virsh 2m ugis, tai dar norint duoti i duda ir pasiemti reikiaJuokiasi nu o jej tavo draugas partiese ta BEZDZIONIU BEZDZIONE tai respect jamGerai, nes ash pvz net neisivaizduoju kaip tai imanoma padaryti…Ne daugiau tokiu zmoniu kurie nebijo verhams parodyti kur ju vietaTaipTaipGerai