Keliu policija

Nu tu duodi! Yra pilna mentu turinciu chuligankes ir su tamsintais priekiniais stiklais!
Jie gal stabdo nes galvoja kad kolega tai nori pasisveikinti Liežuvis

manau pigiau butu nusipleshti! o kokiai sumai kvituka ishrashineja?

Atsakymą tau jau Dorita pateikė, tai ko dar nori, kad balsuotume ? Per paiešką pažiūrėk, turėtum rasti daug temų ir daug atsakymų, bet atsakymą vieną iš karto galiu pasakyti - oficialiai negausi leidimo, gal ir nusipirksi, bet važinėsi kaip su ežiu kelnėse, nes vedama griežta apskaita, kam išduoti leidimai ir kokiu pagrindu.

tu dar pati priekini langa uzsitamsink kokia 80 proc. tada nei leidimo nereiks - pats nieko nematysiJuokiasi

hehe, mane irgi labai stabdo. kaune as gyvenu, bet su Panevezhio numeriais vazineju. nezinau, gal del to, bet per 2003 metus jau 5 kartus pastabdytas buvua ;o))

Liežuvis

gal labaj jiems patikaj … Cha cha

As ir Kaune,su Panevezio numeriais.Siais metais dar ne karto nestabde.Bet norejo…Laimingas

jei leisi prisikabinti prie gesintuvo ir vaistineles, tada prisikabins, jei neleisi, tai neprisikabins.

p.s. linksma ne del kaimyno, kuriam nesiseka, o del durniaus, kuri baznycioje musa.

nu siaip mentai jaucia ka gali stabdyt Šypsena
vat pvz seniau, kai mano tevuko ziagonas dar nebuvo sudeges, tai pastoviai stabdydavo, nors ir nerasdavo ko prikibti, o vat su viliuku tai 2.5 metus vazineja (ir panasiai kaip su ziagonu atstumus bei marsrutus) tai dar nei karto nestabde

[quote]
@mekigis rašė:
p.s. linksma ne del kaimyno, kuriam nesiseka, o del durniaus, kuri baznycioje musa.

[quote]

ir ka tu tuom nori pasakyt?siaip paklausyk gal parink zodzius.

kvituka israsinejo…va skyre 100 arba 150 litu baudas.
bet manau daugiau nebeisrasines.paemiau ir nuplesiau plevele.
blyn kaip tupai vazinet.visi mane mato.o ir akina su sviespm vaziuojancios is galo masinos.

nu ir geraij padarej nebestabdys…

tikiuos kad nebestabdys.Nekaltas

jie visai pakvaiso Baisu kai atime is ju fenus, blia.t prie visko kabinejasi ! Baisu

palauk tuoj tikrins vaistineles.va tada vai bus…