kelintoje klaseje buvo sunkiausia

Tu 10tokas?Apakęs
Viešpatie, visą laiką maniau, kad daug vyresnis…Girtas

Na man buvo sunku 9 klasejePavargęs
10 kazkaip puse buvo kartojimas, tai puse velnio, o nuo 11 profiliavimas, tai is esmes spaudi ko tau reikia, o kitkas dzinLiežuvis
Dabar 12, tai irgi sunku, nes is mokytis reikia, ir kartotis ir dar visokie bandomieji, iskaitos ir egzaiPavargęs

manau kad devintojeŠypsena kiek dar mokiausŠypsena

[quote] net nzn…nuo 9 kl. sunku mokytis…Taip

10 ir 12toje

man sunkiausia buvo 6-8 klasese. veliau kazkaip pasidare lengva.

man tai 9 Baisu Pavargęs bet ne del mokslu…Tiesiog tai buvo sunkus laikotarpis mano gyvenime, bendravime su klasiokais…O dabar vis delto nzn kur sunkiausia…Esu 10toke, bet nepasakychiau, kad sunku.Turbut viskas dar priesh akis Baisu Šypsena

Durnesnes temos negalejai sugalvot???Issispausk taukus!!!!!!!!!Susikis ta tema sau i subi…JuokiasiJuokiasiJuokiasiTaipTaipLamike esi lamike ir busiBlogaiBlogai

Cia tai jau tikra tiesa peaca

dar neatejo tie laikai, kad bootu labaj sunku…Ne manau tai bus kokioj 12kl o gal 10nzhn, bet rikai ne dabar…Ne

[quote]shiaip kaip kam…ma pvz 6 klasej nebuvo sunku…Nekaltas
[/quote]

Triedi tikras nesamonesGirtasGirtasGirtasGirtas

na man dabar sunkiausiai - 12oj klasej… nors siaip esu kazkur skaicius, kad sunkiausiai yra mokytis 6oj ir 10oj klasese.

12 sunkiausia o 11 klase yra pac smagumas Mirkt uzh 11 klase ner nieko geriau nes gali iushtisai bimbala musht Mirkt

/manau kiekvienoje klasėje yra sunku,nes vis ko nors naujo mokais…bet man visi sunkumai prasidėjo nuo šių metų-8 klasės…o kas bus toliau tai net baisu pagalvotPavargęs…/

dar bus sunku mokytis

pirmoj…įsimylėjau mokytoją…

net nezinau, bet tikrai ne 12-toj (man ten vieni is lengviausiu metu praejo Cha cha), gal but 8-9 kai prasidejo ten tos chemijos ir fizikos ir t.t.

klasej dar lengva… as oke ir man jau sunku… Moxlai nusivaziavo… niu bet kajp nors Taip

1

10, 11…
jauciu ir kitais metais 12 bus ne lengviau.

Dar visu 12 nembaiges nesakyk, manau sunkiausia bus 9-10 Šypsena