Keisti Omnitel budai perviliot klientus is konkurentu...

alia bliamba neturit jus ka veikt ar kaip ko jus cia varot ant tu operatoriu as nieko negiriu sedejau 2 metus ant bites poto 2 metus ant omnio vel ant bites ir dabar 2 metai vel ant omnio ir man px kas ten is ju geriau negiriu nei vieno moku kiek prasneku ir viskas siaip omnio tinklo padengimas yra geresnis nedauk bet kai po kaimus tenka pavazinet tai jauciasi…

Nieko as nenusisneku, man ustenka 2 sekundziu ir 10ct kisenej Cha cha

Pas mame kaime tai tik tele2 gera rysi turi (visos padalos) Mirkt Kiti sedi sau su viena padala rysio Cha cha

Kas taip pasake, kad nenuskaiciuoja? Cha cha As ir savus gaudau, specialiai Cha cha, kas nenori majakint, tas sms paraso Laimingas

O jei mes uzmajakintumem- nepagautum Cha cha per kelis metus ismokom taip pamajakint, kad tik telefas uzfiksuoja praleista skambuti, o melo neisgirsi Cha cha

Visa klase Cha cha Bet as tuo nelabai tikiu Ne Na bet kuriuo atveju virs puses klases niekad nepagauna Mirkt

Laisvu ranku iranga prijungi ir telefas automatiskai atsako Juokiasi, pagaudo net super majakintojus Cha cha

Na pas mus laisvu ranku iranga naudojama tik per kontrus Nekaltas Siaip daugiau retai kada Mirkt

Tai ten pas jus, o pas mus ir be konrtu naudoja zmones Cha cha

Bet kazkodel nelabai girdeta kad automatiskai atsilieptu Nekaltas Na jei automatiskai atsiliepia, tai kaip suzinoti, kad skambina, ar is vis jau atsiliepta? Drovus

kopas_14, perskaityk gsm klubo taisykles ir ju laikykis.

Dek tam waikui bana kokiai sawaitei, floodina ne y tema PiktasKaj tajsykles perskaitysi-paziurek y temos antraste, tawo nera zinuciu,kad sietusi su ja Ne

Nu kaip sakant ir man omnio vardu kazkokia lialia siule kazka, bet as irgi buvau kategoriskas Cha cha

Zemas lygis,tajp siulyt,omnis jau newaldo NePasibaigs katino dienos Cha cha

TEMA DURNA,O ATORIUS REKALAMOS AUKA

Bitute jega!Ja mylesiu visada! Taip Taip Gerai omni Veee Cha cha

Bitute jega!Ja mylesiu visada! Taip Taip Gerai omni Veee Cha cha

Nieko is jo gero nera…

As dar vos pusmetis bet garantuot galiu kad dar ilgoka laika busiu abonentas…

mazylis jega! Gerai Cha cha