keistas laikas

man tai beveik kiekviena diena, kai sedziu prie kompo darbe pavyksta navalingai paziuret i laikrodi 12:34… tik sukelia sypsena, dideles reiksmes tam neteikiu Šypsena

dekui,idomu. Tik gaila,kad tu knygu pasiskaityt negalima Šypsena Siek tiek paieshkojus, manau rastum ir nemokamu source apie tai… Mirkt

perskaičius net smagu pasidarė Šypsena prieš pora metų man lygiai taip pat būdavo. (dienorašty rašiau bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar y_other/100485.105863-=(673609966 iš pradžių pati stebėdavaus ir niekam nesakydavau, o paskui jau apsiskelbiau apie šitą “sugebėjimą” kitiems ir stebinau visus aplinkinius, kai seniai nežiūrėjus į laikrodį tiesiog tiksliai pasakydavau, kada laikrodis parodys pasikartojantį skaičių.Specialiai žiūrėdavau ne pati, o ko nors kito paprašydavau, kad pasakytų, kiek valandų… ;> Po metų atrodo viskas praėjo… taip pat staigiai, kaip ir buvo prasidėję.

jo… ir man dazhnaj buna Taipbeje, man tai dar buna 12:34 chia dazhnaj Šypsena

Dar laaabai daznai uztaikau ant 29 minuciu.

…is tiesu idomu… Taip…reikes pasidometi…nes paciai tenka daznai uztaikyti, bet tik tada kai pati i tai atkreipiu demesi… Laimingas

Tai tame ir esme, kad daugelis tiesiog nepastebi, ar jei ir pastebi, galwoja, kad tai sutapimas… Mirkt Siaip, tai pakankamai idomus ir realus dalykas… Mirkt

Sutapimas gali būti ir tiesiog atsitiktinis, bet gali būti ir sichronas.

sutapimaij… man ir taip buwo Laimingas

Sutapimais jie lieka, kol zmogus samoningai neatkreipia demesio… Mirkt

tu turi stebuklinga galiu Apakęs

kokiu dar stebuklingu galiu, ant tokiio laiko uztaikau Angelas

Aš irgi turiu stebuklingų galių - kiekvieną rytą sučirškus žadintuvui matau tą patį laiką…