Keista, nia?

man tai atvirksciai buna - uzeina kartais geros akimirkos ar minutes, bet ne ilgiau…

Indrea,man dažnai taip būna-nieko nebenoriu NeNekaltasNežinau

…buna…Nežinau

Man atrodo visiems taip buna. as myliu ta busena

visiskai sutinku su métaŠypsena))

buna -per atchodus Cha cha

ne o sheip jo buna tada arba einu miegot ir acikeliu su visai kita nuotaika arba pasiskambinu ir pasikviechiu koki viena draugeli ar drauge bet butent viena nes tokiu metu labai gera buti su kuom nors dviese ir ishsishneketi

tai gal depresuoti jau siandien pradesi, kam laukti iki rytojaus! Taupyk laika!Mirkt

Taip

Dar ir taip buna… Nekaltas
jiuoa siaip tai tiesa pasakius permeciau sian viena akim(po to aisq kita) daug forumu… ale tikrai radau depresyvu zmoniu !!! mhm… kai kurie net galvoja apie savizudybe Pavargęs nu aisq kaip negalvosi, jei tave palieka zmona, vaikai nusivalkatauja, o tevai pamate, kad tapai apserksnijes “lopas” taves issizada ir lieki vienas… Baisu ajna sau, gaila man tokiu zmoniu Ne

Kaip keista…negi jus saves ne kiek nemylit???
Pasilepinkit vonioje su kvapiais aliejais (Tiesa - pirmiau spjaukit i pakilusia vandens kaina)Taip
Uzsidekit zvakute - gyva ugnis padeda atsigaut…LabasO kur dar tikras draugas
???
Nors kiekvienam savas receptas , paiskok ir rasiTaipLabas

buna bunaTaip buvo taip uzej agal pries kokius 2 menesiusŠypsenasumautaj jauciausiLiūdnas buvo neapsakomai sunku ,atrode bleen kam is vis to gyvenimo rejkia…bet vat viskas praejo ir dabar viskas geraj…

buna, be labai retai. Mirkt

depresija 100 %

O tu babandyk pamastyti ka esi padarius gero,prasmingo…Patarimas,jei prisimeni toki multika kur zuikis atlikes gera darba dedavo akmenelius i maisiuka.Gali pabandyti i viena surink blogus darbus i kita gerus ir manau nustosi saves gailetis.Laimingas

LaBAI dazanai budavo… dabar lygtais praeina. Šypsena Stengiuosi susijimt ir nebeliudet, nes kai liudziu… buna LAAAAAAAAAAAAABAAAIIIIIIIIIIIII leva…

PMSMirkt uzkrimsk sokolado ir pakentek-greit praeisMirktCha cha

pzdc kokie ce visi depresuotiJuokiasi nustokit saves gailetis ir uzsiimkit kuo nors naudingu!!!Juokiasi

taiiiip…pazistamas jausmas.Nustebęstai depresija ir nieko cia jau nepadarysi, toks jau sumautas gyvenimas. vat man tai jau tesiasi gerus pora metuLiūdnas

Labai teisingai. ash dazniausiai taip bandau atsigauti.Ir visai gerai padedaGirtasCha chaCha cha

man net nesinori atsakinet Ne