keiksmai, keiksmeliai

ziauru pagalvojus Pavargęsbet nieko tokio

Keikiuos kai labai sunervuoja. Lietuviškų nedaug. Daugiau rusiški.

reiks kada paskaiciuot Liežuvis

maciau Taipir nupirkau savo sunenui,kad mokytusi graziai keiktis(labai patiko) Šypsenaviena nerealu keiksmazodi prisimenu:papusk tu dyglei i rankove Cha cha

cia privertei truputi pasvarstyti, ka laikau keiksmazodziu. Pati bl… buvau pakeitusi “blendamed”, bet vis gi manau, kad zodis iskrentantis is sakinio konteksto, (cia ne kalbu apie iterpinius ar pan.) gali but vadinamas keiksmazodziu, ir nebutina, kad jis butu lytiniu organu pavadinimas arba irasytas i keiksmazodiu rinkinius, pvz., jei jau kam pasiulau “uzsivozt saukstu”, zmogui, aisku, net ir nepavarcius keikmazodziu rinkiniu (as ir pati nezinau, ar ten toks butu rastas), kad jau putojuos ir nieko gero nelauk Nekaltas

Nežinau, kiek… Kažkiek Cha cha O rusiškų pasitaiko Nekaltas Tikrai pasitaiko Cha cha

net nezinau… nors [astebejau kad paskutiniu metu nemazai Liūdnas

Neskaičiuoju tikrai Liežuvis O iš mokyklos prisimenu 2:Kad tau skėtis šiknoj išsiskleistų_ir_Lįsk tu vabalo blauzdon - šitą kartais vartoju Cha chaO keiksmai, mūsuose, vistik dažniausiai yra rusiški Drovus

Kartais FAK pasakau Šypsena)

nlb daug sejp pagrinde rusiski, nes kazkaip nlb zinau lietuvisku posins pypkiu kazkajp negraziai skamba

daug ir ivairiai daugiausia rusisku na ir anglisku viena drauge keikiasi lietuviskai Cha chaD(rugstele,rupuze,rupus miltai…na kartais dar bl*t prideda)

Bet vis tiek, man prikolniausiai skamba “aluo, ble”

oj nzn net… siaip labai stengiuos nesikeikti Drovus betkai lb lb susinerviju, issprusta “fak! fak!” arba… “nu b*iat”… Nekaltasbet as nekalta, aplinka viska daro Nustebęs

Ir angliškų, ir lietuviškų, ir rusiškų turiu pas save žodyne Liežuvis Kartais, jei reikia, ir panaudoju Liežuvis

jo, keiktis reiktų mažiau. aš prie aplinkos prisitaikau - yra vietų, kur susivaldau, bet šiaip galėčiau ir daugiau filtruoti. kartais pasakau ir susigėstu - merga, o šitaip šneka. keista, bet pastabų dėl šito retai girdžiu.

kadangi istekejau uz meksikiecio, dabar keikiuosi kaip uzkietejusi meksikone ispaniskai, taciau jau vakar sutarem su vyru stengtis maziau keiktis, nes pastebejom, kad jau over limit… Šypsena