Kazkas naujo-meditacija

krc perskaiciau prdzia tos knygos ir ten parasyta kad mes neesam nei kunas nei protas ir mes galim valdyti isakyti savo protui pvz: tu nevalgysi sito torto ir fsio nebenori tai as pabandziau taip daryt zinokit kartais tikrai galima isakyti savo protui idomiai ania?..

[quote]
HuligankA rašė:
kaip pastebejau svarbiausia tureti daug valios nu deja as jos neturiu bet didelis noras gali padeti? Ania? nes as labai noriu ismokti sito meno Taip pasistengsiu prizadu nors ne neprizadu nu bendriau prizadu nea as niekada nezadu nu kadangi sventes nu gerai prizadu bet nea… nu krc pasistengsiu cia tai jau tikrai prizadu Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

MEDITACIJA TIKRAI LIUX DALYKAS
Gerai MAN PATINKA, ATSIPALAIDUOJI Šypsena TIK, LABAI SUDETINGA PRADZIOJ, REIKIA APIE NIOEKA NEGALVOT, PASKUI SUKAUPT TEIGIAMA IR NEIGIAMA ENERGIJA PASKIRSTYT TINKAMAI PO KUNA IR PANASIAI Šypsena

prisimenu bandem medituo klasej Cha cha per etikos pamoka , mokytoja kazkokia kasete uzleido kur girdis juros osimas, taij visaj norma puse klases smigo, bet manes kazkajp neveikia tokie dalykaij Aš nekaltas

…meditacijos, tai marazmai… Jos istampo zmonems nervus, sugadina gerus santykius apskritai paveikia labai stipriai psichologiskai… tai isbandyta ant labai artimu zmoniu mano… apie pasekmes nesinori kalbeti, nes tai labiau primena kosmara… kuris, nors ir sumazejes, bet tesis iki pabaigos…
Taip, is tikro zmogus atsipalaiduoja, gerai jauciasi, laksto lyg ant sparnu. Joga, smilkalai, budizmas… dar visokios nesamones… Manau gyvenime yra daug vertingesniu dalyku i kuriuos reiketu nukreipti savo energija. Siti dalykai problemu neissprendzia… tik jas sukelia…

Man taj ce nesamone kazkaip atrodo, isvis kazkur maciau per telika rode tipo medituoja, ir pakyla y ora sededami, nusipezejo taj ce kaip turi but nesamone krc ce yra Šypsena

pakyla i ora… suakmeneja, kad galima kilnori kaip rasta… laiko ranka virs liepsnos… zvilgsniu lanksto metala… stovi ant zariju… stiklu… etc.
Bet tai NERA GERAINe

turiu tave pataisysi, blogai manai apie meditacija, stai citata is tos knygos "…meditacija neturi nieko bendro su okultizmu ir paranormaliais reiskiniais.Jei nori suzinoti, kas yra uz plieniniu duru, nereikia bandyti "pamatyti" kiaurai, tereikia jas atidaryti Cha cha" daug kas mano, kad meditacijos pagalba prades kilti i ora, savo astralinemis jegomis pakelines daiktus, nesamone, tai visiskai nesusije dalykai…

nemedituoju, bet manau , kad tai prikolnas dalykas, kazkada anksciau trupuciuka bandziau uzsiminet meditacija, bet dabar kazkaip pritingiu.

Vaikeli Gėlės, o tu zinai kur nuveda tos visos meditacijos ir kiti marazmai? Tai tiesiausias kelias i psichiatrine ligonine… Jei nori, tai laimingo kelio… Labas

PadejoŠypsena Nezinau nuo ko, bet padejoŠypsena O siaip, jei rimtai, labai nieko atsipalaidavimo budas, bet ilgai neistverciau…Aš nekaltas… Man judejimo reik… Ne toks zmogus esu, kad pora valandu sedet viena poza ar panasiaiAš nekaltas

as ne kokia silpnavale, kad mane tokie dalykai kazin kur nuvestu… Taip as su tavim ziauriai nesutinku Taip

jo as medituoju Šypsena miegodamas… o pameditavus daznai pasikeicia vaizdas i pasuly… daznai buna jau sviesu Šypsena

Na, as manau, kad meditacija isvis reiketu uzdraustTaip Tai pirmas zingsnis i psichuske…Kai zmogus nebesugeba susitvarkyt su savo vidinem problemom, ju issprest jis iesko tarsi "atramos" visokiuose tokiuose dalykuose…o po to labai daznai stogas nuvaziuoja…cia dabar visi giriasi kokios jie stiprios valios zmones…dar netokie yra isdurneje…
P.S. cia tik mano nuomoneAš nekaltas

meditacija tikrai nera blogai kaip daug kas cia rase. turiu drauge, kuri lanko uzsemimus ir nuolat medituoja. tik as abejoju ar meditacijos ismoksi is knygos Mirkt

…deja, bet mano nuomone lygiai tokia pati…

man patinkaŠypsena
ash kartais pamedituoju bishki,kai liudnaŠypsena padeda zhinokitTaip

Shiaip idomiai skamba… Gal reiktu pasidometi?..Aš nekaltas Wiskas, pradesiu medituot Cha cha

Ash tai tikrai tokiais dalykais kaip meditacija tikrai neuzhsiemu…Ne

nerimtaj ir truputi bandziau…Šypsena~ siajp patiko…atsipalaiduoji…kzka pradedi galvot…po to zvaliau jautiesi…bet tam labai svarbiausios vietos savo gyvenime tikrai neskirciau…kartais galima ir pamedituoti…siaip as neturiu tam valios ir laiko…Šypsena~ TaipGerai

jezau man meditacija uzsiimt turbut nelemta as net knygos nesugebu iki galo perskaityt Šypsena esu visiska tingine wa ziauru… reik kazka daryt bet tingiu Liežuvis