Kayp manote, ar vardas turi ka nors bendro su charakteriu?

abejoju…

Sutapimas ir tiekNekaltas

taj nieko bendro neturi manau. tiesiog sutapimasNekaltas

nemanau, kad vardas itakoja zmogaus charakteriNe tada turetu buti labai daug panasiu zmoniuNekaltas

siaip kazkodel, kokius pazistu zmones vienodais vardais, ju harakteriai kazkuom panasus…

Nekaltas jei retesnis vardas, asmuo buna irgi mazumele "kitox"Nekaltas

aisq kad sutapimas.vardaij nieko nepasako apie zhmones ir jei zhmoniu panasus vardaij taij nereiskia kad ir jie kazkuo panasusNe

Ne

O man vardai gryznai atitinka xarakterius !

as manau kad wardas kazka duoda charakteriui, kazka kejcia…
DrovusDrovusDrovus

tarp wardo ir charakterio nera jokio sarysio ir nieko bendra

Siaip manau, kad nea… na bent jau man taip atrodo…

ne visada zmones turintys toki pati varda yra panasus… taj jau lemia kiti veiksniai… o ne vardas…
mano draugas tiki [ir priverte mane tiket] kad zinoti savo vardo reiksme labaj svarbu nes jis buvo duotas nebereikalo ir turi kazkokios itakos tolesniam zmogaus gyvenime… Laimingas

kiekvienas zmogus yra kitoks ir net jei su kokiu zmogumi ju vardai panasus,tai tik sutapimas

Nemanau.

buvo atliktas tyrimas:

  1. paimamos dvi vieno vardo savininkes, panasaus amziaus [sktumas keleta menesiu] ir bu lyginami ju charakteriai.
  2. nieko panasaus nerasta, na nebent tai, kad man buvo malonu su jomis abiejomis bendrauti.

moxlininkaz metanoliz

sakoma, kad parinkus vardą vaikui, parenki jam ir likimą…nežinau ar tiesa, tačiau turbūt ir nesužinosime Laimingas

Manau,kas vardas neturi nieko bendro su charakteriu.Buna tik sutapimuNekaltas

netikiu, neturi mano nuomone (nebent tu zmoniu tevai, juk vardus vienodus parinko) Šypsena

Nemanau Ne As labai mazai pazystu Raimondu Nekaltas Tai tik 1 pazystu, taciau musu charakteriai nepanasus Ne