Kavos Klubas Nr.3 (Closed)

O Svajokli, mano mielas Svajokli… Apkabinimas Cha cha Cha cha

sita daina dainuojama vasara… prie lauzo… vakare… kai jau visi saslyku prikirte… Žliumbia Žliumbia Žliumbia

Cia jus taip dainuojat Angelas O as dainuoju kada noriu Cha cha Kazkada, pries n metu teko ja traukti kartu su autorium. Atrodo jo vardas buvo Romas Nekaltas ( brolio draugas)

mes irgi dainuojam, kai norim, bet sita daina man butent suminetas asociacijas sukelia Angelas

O man primena mokykla Liūdnas kaip seniai tai buvo Žliumbia …pasidare liudna… Gal apie ka nors linksmesnio? Drovus

gerai Taip kas pralinksmintu ???

Nekaltas …nezinau…dar ir per TV nuobodybe. Sindlerio sarasas - geras filmas, bet nenoriu jo ziuret Nežinau

Koks siaubas Baisu is neturejimo kuo uzsiimt uzsimaniau valgyt Niam niam Cha cha

taip, Sindleris ziaurokas. Jam reikia nusiteikimo. o valgyt tai as irgi uzsimanau, kai neturiu ka veikti, o dar labiau, kai turiu ka nors nemalonaus veikti Juokiasi tada man tiesiog mirtinai prireikia valgyt Laimingas pries egzus lendu ir lendu i saldytuva Juokiasi

Dabar naikinu marinuotus agurkelius Cha cha rimtesniam nesiryztu Nekaltas Gal ir noretum? Mirkt

pasistengsiu jau nebevalgyti Angelas dieta uzkretei Cha cha

Tai iki siol visa laika valgei? Apakęs ot abzora! Ir man net nepasiulei Cha cha Cha cha Cha cha

Nekaltas Kava

O Tu dabar is po kokios pusnies issikasei Cha cha Apkabinimas

is centrines Drovus

Alus ??? Drovus

vaisini? Drovus

Nu norėjau pasivaišinti pats šeip jau… Nekaltas Cha cha

gal jau galetumete ir Jus pavaisinti nors karta? Drovus Angelas

Gerai? ar Kava? Laimingas