Kauniečių foto klubas

Vobama! Kaniecai ( ash!) traukia i Vilniu, klaipedeciai i Kauna! Noreciau vamPIro padeti, jolab kad jam nuo vasaros jauciosiu skolingas, bet pats deja ne Kaune Liūdnas

Tomcat’as pabego i vilniu ŠypsenaP.S. Sorry Tomcat, kolkas fotiko dar nenunesiau pataisyti - lakstau pas advokatus ir derinu reikalus baisiai apkrautas visokiais darbais

nu va sedziu dabar kaune KTU kazkokioj kompu laboratorijoj… sake kad man ner ka veikti Šypsena tipo visi direktorijas ir failus kuria… o man tai uzsimerkus mintyse visa tai gali pasidaryti Cha cha

Pabegau Taip TaipTaip jau susikloste. Nieko, jei dar nenuneshei. Zinau, kad Zenituka draugas ish remonto paime.

Deja man darbo metu niekaip Ne

Tai.kasvaro pasitusint i b.o.

Tai.kasvaro pasitusint i b.o.

Na ir kaip ? Kas gero B.O? Senai nebuvau jau ten…

Kas cia per klubas? tingiu daug skaityt Nekaltas

Kaip visada… Alus alus

Kaip gyvena kaunieciai?Kazkaip itartinai tylu…

Nu …_ tai sakau kas alaus antradieni i forta salia merkurijaus? Negi ne?

as busiu kaune ketvirtadieni ir penktadieni gal kas nori su manimi susitikti? Šypsena

Nu …_ tai sakau kas alaus antradieni i forta salia merkurijaus? Negi ne?

vampirai, kas gi antradieniais geria? Cha cha

Studentai. Bet tai negerimas o laiko praleidimas. Nes as tuoj nupusiu cia besimokydamas.

Tai per mazai uzduoda namu darbu Cha cha kad viduryje savaites turi laiko po barus slaistytis Cha cha O kaunieciu klubas, kaip matai ismires, net vilnieciai (kurie susibure veliau) zinuciu skaiciumi jau lenkia si kluba…

As jau visa diena durniu stumiu… Gal pamiegot iki vakaro… Nes veliau ben alaus bokalus pakilnosiu…poto pamiegosiu ir jau 3dienis bus… Ir jau neuzkalnu namai manes lauks…

Na ka, buvai akustines gitaros vakare? Kaip patiko? Galeciau- pats ten nulekciau, bet tolokai esu Liūdnas

Super as ten jau antra savaite, pazystamas groja tai pafotkynau…