Katinas puola šunelį. Kaip jiems padėti susidraugauti?

Aišku, kieno miške grybai… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Nesijaudink, mažyliai užauga Labas

mano kate jau 10metu skriaudzia visus gatves sunelius.Ne karta maciau kaip daug didesni sunys bega, o mano kate vejasi is paskos juos. Cia instinktai. Arba savotiska pramoga katei Cha cha

Jau antra savaite ir situacija nesikeicia - katinas stebi stebi suniuka, o kai sis arciau pribega - ploja su letena per snukeli. Nu niekaip negaliu ju prikalbinti draugystei… Ir suniukui neleidziu pulti katino (kai nori zaisti su juo)… Ka dar galetumete pasiulyti? Nekaltas

Trecia savaite kartu. Niekas nesikeicia… Blogai…

Na kaip nors pripras vienas prie kito Taip Laikykitės Apkabinimas Šunis juk auga, protingėja TaipPrisimenu, kai mes atsikraustėm į ten (kur ir dabar gyvenam), tai šeimininkė buvo katiną palikus, o aš Toriuką nusipirkau… Oi kiek visko buvo Baisu Net ir akis perdrėksta, ir dabar tos akytės vyzdys lašo formos, toks išbėgęs truputį atrodo. Mano Vyras tą problemą tai išsprendė greitai, bet Tau negaliu pasiūlyti tokio sprendimo Nustebęs

Supratau: katinas buvo iskraustytas kitur. Bet as taip negaliu - katinelis - mano favoritas Apkabinimas.

Labai žiauriai buvo nubaustas Nustebęs

Mano katinelis kelis kartus perkando man veida (zr.temos apie randus) - bet as vis tiek neisdrisau jo iskastruoti - per daug ji myliu. O suo yra Vyras, todel katinelio tikrai neleisiu skriausti ir jokios baisios bausmes jam netinka. Tegul katinas ir suo abu aiskinasi be pasaliniu. O vakar mes is sunio juokemes: prisiede ir vaiksciojo kaip nescia kale - tai sakem, kad mus apgavo - kad vietoj suniuko ikiso nescia kalyte. O suede tik savo normyte - ne daugiau - mes visada matuojam. Cha cha

Apakęs Apakęs Apakęs Ar verta būti altruiste (o gal mazochiste???) ir vaikščioti sudraskytai?

Neverta. Tai atsitikdavo kai kasaras miegodavo man ant pagalves. Uz tai jis buvo nubaustas ir istremtas i savo nameli gyventi. Ir lova jam jau tampa prabanga.

niu kaip situacija pagerejo ar nelabaj? Nekaltasniu seip va vienas pazystamas pasiule toki buda: laikyt katina ir suni (pageidautina 2 asmenys)… laikyt uz kojyciu ir prikist viens kito nosytes, kad negaletu nei ibrezt nei ikast viens kitam… ir taip kiekviena diena… (mums tokios drastiskos priemones neprireike)… tei sake toks budas padejo… viena salta ziema taj net guoliu abu pasidalino… Cha chaniu ziurek gal pades jums… Mirkt daugiau variantu negaliu pasiulyt nes nzn Ne manoji katyte su suneliu greit susitaike… duksta dabar kartu pastoviai Cha chasekmes Labas