Katės nagučiai arba nesibaigiančios problemos.

karpyk nagus ir neleisk draskyt !!!maniskis jau nebedrasko turi viena vieta ir viskas,is pradziu tai visur apeidavo ir daba dar mane mama keikia jos foteliai ir lova nudraskyta Laimingas,bet katinas nors kulturingas pasidare Cha cha

Nagu karpymas ir draskymas nieko bendro, nebent tik tiek kad nukarpytais nagais didesni dryziai bus Šypsena Karpau kacYnui nagus gana daznai, bet tik tam kad mano rankos “bezaidziant” nenukentetu Šypsena

.nemanau…

Po siandieninio apsilankymo pas veterinore kai paaishkejo, kad mano Bastei perrezta akies ragena ir ji gali ta akimi likti akla as praktishkai pasidariau UZ nagu shalinimo operacija Žliumbia(siaip mano kates neagresyvios, jos niekad nesipjauna ir niekad nedrasko zmogaus. Kartais tarpusavyje “profilaktishkai” apsidauzo snukius, kad primintu savo vieta gaujoje ir viskas iki pjautyniu niekad nedaejo… Ir va…nepiktai trinktelejo per aki ir perdreksta akies ragena…Blyn)

auklek tada Šypsena savo katinui kai nukarpau nagus jokiu zymiu po zaidimu nelieka Šypsena

nebutinai pas veterinara ,man labai gerai isaiskino ir parode Kika parduotuvej Gerai

arta101 mano kacYnas isaukletas (tiksliau jis neaukletas, jis jau gime toks) Šypsena

Mano,manymu be sansu ka nors pakeisti Labas

geri tevai buvo Cha cha

biski zvaira

Cha cha

Jo, zhwilgsnis taj super… Cha cha

koks zvilgsnis… Cha cha

Bet shita jos foto man geriausia

Cia jau padaugino matyt… Mirkt