katė išprotėjo?

dar ne Ne Ne Ne

Nesuprantu Nekaltas Tai ką dar nenuvežėt? ApakęsAr visai galvoj negerai,kad taip tyčiojatės iš gyvūno? Piktas

Tai ką, uodega jau ataugo? Piktas

Gal aš jau visai gluša. Jei neteisingai supratau, pataisykite: Katė nusigraužė pusę uodegos (kiek suprantu, be kraujo neapsieita), o šeimininkai nė neketina jos veterinarui parodyti? Kažkaip sunku patikėti. Gal mes ką ne taip suprantam?

Besirdis Kanda Veee Ignoruoju

Kuriame Lietuvos rajone ta katė randasi?

Koks rajonas,toji jogeliuke is Vilniaus…

Apakęs Trūksta žodžių Pavargęs

Mano koleges katyte tik apetita prarado,keleta kartu isveme,toji tuoj nuleke pas veterinara,o cia Žliumbia

O siaip koleges katytei diagnoze as nustaciau geriausia:vasaros atostogu depresija Laimingas Mat is kaimo parkeliavo abi,as ir pajuokavau Laimingas,o kolege aplaksciusi kelis veterinarus,viena diena man ir sako:ar as nenorinti keist specialybes? sakau:kodel? atsako:diagnoze tavo abu veterinoriai patvirtino Cha cha

Matai, galėtum ir čia nustatyti,bet kažkas ten visai neaišku ApakęsKatytei nepasisekė su šeimininke Ne Liūdnas

viskas gerai,katytė jau sveiksta Mirkt

Ką reiškia “sveiksta”? Uodega ataugo? Šypsena

ne Ne Neuodega tokia pati,bet dabar jau nekandžioja jos…

Ar buvot pas vetą?Kas jai ten yra su ta uodega? Nustebęs

labai tiksliai nežinau tik tai kad geriau dabar,savaitgalį važiuoju namo tai viską smulkiai sužinosiu…

**

**

Geriau is vis nerasytu tokiu klausimu Nustebęs net bloga skaityt darosi…abejingumas nerealus Piktas nzn ‘kodel mano katinas valgo save? gal kas negerai?’ Pavargęs Baisu o poto, ‘viskas Ok jau nebevalgo’ Pavargęs nezinau, geriau jumi nebelaikyt gyvuneliu Nežinau

katino nori Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nu net nzn ką sakyti… Kaip taip galima kankinti gyvūlėlį? Krc kai šita numirs (o taip tikrai kadanors atsitiks) neaugink daugiau jokio gyvūno. ---------- P.S. *Bet čia tik mano kvaila nuomonė*