kasiakas

Ant dienu irgi galejau toki lioha kirst,bet pasirinkau 6ha misko Cha cha Blogai

miskas gerai Taip

asskicker- Taip ypac kai jis brandus ir su projektu ishkirtimui Apkabinimas Cha cha

Siaip galiu pasakyt, kad ten, kur keliai normalus, toks lechusas yra pasaku pasaka, buvau belguose pas draugeli, ten keliai afigieni, tai net negalvociau apie joki mersa linguojanti, nes tam net poreikio nebutu. Bet LT keliu oiiii kaip jis nemegsta Cha cha krenta i duobe su skausmu Šypsena

RM, dalyvausi natura 2000 programoj Cha cha ???

nu tai vadinasi virs 100metuku Gerai Taip

Sarai> patikek as puikiai suprantu tave Cha cha …dar va tokie autopiloto sutrukciojimai tai manes neerzintu, bet va barskesiai is lempos tai tikrai nerviskai veikia, o dar kai as su universalu vaizneju tai isvis, buna gale kartais pradeda barsket apsifkes nelygiu keliu vaziuojant, tai irgi norisi sustot Cha cha

triukst? pasiskaiciau,neuzsijamu as tokiom avantiurom,ne man cia.

rm, reiskias nedalyvausi

Sarai jokiu problemu nebuvo su liocha nei kas traskejo nei kas bildejo ir pilots veike be priekaistu… Ufff

pilu po ~10 litrų trasoj, ir ~13-15 mieste. Kankolai irgi reiškia nemaži Cha cha

man mieste 18l varvinti… Tai tie 13l į liochą vieni juokai palyginus Šypsena

14ltr cia daug? Juokiasi

nezinau ka reiskia daug pilt Šypsena

siaip aisku jei yra saibu tai px kiek ir ko pili,bet tarkim man i fazenda ir atgal pinigais 40lt 140km,vaziuojant su kokia uz miesto imancia 10ltr gaunasi 15ltr bendzo…ne taip ir baisu,brendzio buteli sutaupai Cha cha

visaip ten su tom shaibom buna Cha cha a chier znajet, as tiesiog iprates, kad tiek kuro jama ir taskas, visada tiek pildavau, man tai norma, buciau pradejes nuo jaunystes vazinet su tom 2ltr saliaros ant 10000km, kaip jus, gal ir butu skausminga, o daba senas sukirpimas savo daro. Cha cha

siaip as fau pirkau tikrai ne del jiekonomijos,ieskojau 5er dyzelio arba 525i-530i,tik va dyzeliai pigesni,tiksliau pasiula didesne

Beje, kodel pas Rope tiek mazai valgo? Piktas Siandien paziurejau pas mane 23 rodo. Visi 4 blemba zondai veikia, klaidu nera.

kad tu kaip manijakas važinėji Juokiasi Plius aš piko metu nevažinėju Ne

Tipo tu dugno neminkai?