kasdienybė

Raf, aš ne apie tave, kad gudrauji, aš ten apie savo situacijas rašiau. Tiesa, man 2002 metais buvo, kad prie operhauso kaimas kažkoks iš antros į ketvirtą juostą dėjo manevrą per sankryžų ištisines, o aš jam į kampą savo juostoj ramiai judėdamas. Likau kaltas.

ai, dar geras momentas buvo. Cha cha vienas pažįstamas irgi į panašią situaciją papuolė, esmė, kad ten kaltininkai buvo policijos pareigūnai su tarnybine auto. Tai ten vartėsi išsijuosę jie, bandė kaltę suverst ant jo. O tas senas lapinas, turėjo registratorių su filmuota medžiaga. Bet išlaukė momento ir ten kažkada eigoj pateikė medžiagą draudimui filmuotą. Juokiasi

kaip beziuretum, registratorius prie veidrodelio tokiais atvejais - viska sudelioja i vietas. kas uzkiso, kas neuzkiso.

Bet tai ko noret, is sono ziurint- jaunOlis ant 1000 lenGtyvniavo su BMW mieste( anot liudininku realiu ar ne) , nufiso babuine senoliu pora, kuria isveze i ligonine, masina be draudimo, TA ir bbz kur registruota/neregistruota- tai aisku kad bus dauuuug rimciau ir atidziau pasiziureta i sita reikala, sunku tiketis kad po yvykio visi susipildo deklaracijas ir issiskirsto…

Šitie “matė/girdėjo” yra apie nieką subjektyvūs emociniai zapadlistų vertinimai - man kai tokia situacija buvo irgi kaltininkas “girdėjo garsiai riaumojantį motorą” ir “dideliu greičiu atlekiantį”, nors važiavau ukmergės g. 60kmh, o jis nesustojęs nei sekundei ir net neatsisukęs iš šalutinio ramiu veidu įvažiavo.

teismas pirmiau vadovaujasi įrodymais, tik ant galo vidiniu įsitikinimu. man irgi kažkada mentai paišė kaltumą iškart,o finale: abu nekalti likom su sudaužytom mašinom ir be daudimo atlyginimo.

Kazkodel.man svieciasi cia ikteisminiai, kelios instancijos su min 5kg eur teisininkam jr kansofke abipuse piesh. O man minusiukas dkbras del advikatunislaidu ir auto nurasymo. Realiai butu draudimas ar ne papadosas ant auto nurasymo ir teismo islaidu vienodas. Bet jei oatrauks uz kita puse tai tada jau skaudzisi.

siaip viskas butu px cia, jei ne gleznas tojotos kebulas ir luzes sonkaulis (tobish, sunkus turbut, sveikatos sutrikdymas).

fb.watch/cYw_0uZ40Z/Lakūnas qyderas.

pzdc DPD Apakęs Ėjo va bank, 50/50, kad fūra nesimes į kelkraštį Apakęs Tokį nx priduot policijai, tegu atima teises ir valina į čikenfektory

Vakarų Europa čia gal. Už baronkos bus turkas, siras, albanas. Nedirbs, pašalpą 9 asmenų šeimai turėsi duot Cha cha

lenta.ru/news/2022/05/12/riskk/ Juokiasi Nei karas pasibaigęs, nei ukrų pergalė matosi horizonte. Nieko. Bet pralaimėjimai ruskiams nx už fronto byra kaip iš dangaus. Pz pz, kelis/keliolika milijardus būtų sustumę savo žmogėnams Kijeve ir be ginklo pasiėmę čielą Ukrainą. Dabar tai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tai ble būtų kacapas gudresnis tai būtų 2014 atidavęs tą durnių Janukovičių ukrainiećiams sudraskyt ir toliau būtų valdęs tą Ukrainą. Būt pavaidinę demokratiją ir viskas.

milijardus kiso gi, tik kaip visada, nubyrejo pakeliui iki tikslo. buvo ispyzdinti ir tiek.

Senas bičiulis iš Maskvos (UK biznį turintis, tai pusiau RU gyvenantis), 15 metų bendravimo tiek darbiniais, tiek šiaip klausimais - fyst Instagrame kažkokią kritusio kareivio paminklo foto, patriotinė rašliava. Rašau - ką tu čia išdarinėji? Paskambino man paaiškinti, kokią čia rusų tauta šventą misiją vykdo. Pavargęs Blogai

Auris, man tas pats, sake -jus neturit pilnos informacijos, nes jus neziurit rusiskos televizijos!!

Neskanu tai, kad nu, mle, gyvena 50% ne RU, tikrai laisvai komunikuoja angliškai, žiūri/skaito vakarų informacinius šaltinius. Ir vis tiek smegenų plovimas + tas rusiškas nacionalizmas ima viršų. Blogai

Pasakyk tam patriotui, kad griebtų lopetą ir lėktų Sibiran. Visiški biezpridielai vyksta, visiems px twitter.com/siberian_times/status/1524218625275863040

Vieno pažįstamo dukra susižadėjusi su kaip ir rusu, bet jis nuo vaikystės lietuvoj gyvena. Gyvena visi vienam name. Visam tam reikalui prasidėjus, sakė tiek susiėdė, kad pasakė tam savo žentui, kad gerklę perpjaus Cha cha tas žentas sakė įsitikinęs, kad rusija čia nekalta ir t.t. Tai iki dabar tik pasisveikina susitikę ir viskas Cha cha Ir dar turiu pažįstamų, kurie sako, kad čia amerika ir ukraina kalta, o rusai yra aukos. Bet tuo pačiu ir ant putino ir rusų varo. Tai nei neaišku kas ten galvose pas juos. Nu bet jiem ir celofanas yra didvyris

bet jus kada isijunkit ru programa zombinimo, ilgiau paziurejus jau dvejones prasideda Pavargęs, pradedi abejoti kas tikra kas ne Uffftai biski silpnesnis jau ir jau valgo smegenis