kas?

10proc metine grąža paslaptis? Juokiasi Juokiasi JuokiasiNu jus labai finansiškai raštingi Taipdėl savišvietos, standartandpoor500 paimkit 10m grafiką. Bet čia pats banaliausias būdas.

valentaite ne mano skonio Ufff

Rafi, o tai kodel sakei guli tavo 80k be darbo, kai per metus atnestu ~8k?

Dr turetu 13 limonu ir bratkiui tik amerikanska gaidi su myliom spidike deveta padovanotu Apakęs Apakęs Juokiasi

dr, tai visų į vieną vietą nemesi gi. Nemažai esu sumerkęs visur. turiu 40 įmetęs į standartinę lending platformą, ten metinė graža 15% pas mane. Į mašinas kažkiek, kažkiek į tikras paskolas, į investicinius fondus, į nt. Ir turiu casho operuot jei kažkas išlenda padoraus. Šiek tiek pradifersifikuota.

Tautis, o tai ka jam dovanot, viska turi Cha chaRafi, kam i masinas investuot, kai su jom sakei 300eur pliuso, o energijos iseikvota belenkiek?

tas 300e pliuso yra 50% masinos vertes Cha cha

buvo laikas, kai C.Schiffer “kastavo” 30K GBP, ka ten valentaite dar rupintis…

Aš tai arabams paskolinau pinigų. Atidarys makaronų ausims fabriką Gerai

Dr, na ziurint kiek prie auto vargsti: Jei imi uz 2500e. Nuplauni, foto idedi ir 300e pliuso tai mane tenkina. Bet aisku realybe kitokia. Is vieno garazo i kita, is kito i trecia, ieskai daliu, plauni, fotkini, susitikineji su 10 pirkeju(nes pirmi nenuperka) ir kansovkej vargsti 3men kol tuos 300 gauni. O dar valstybei koki 100e sumoket reik, tai vat ar cia biznis? Biznis, bet loxu begalviu. Cha cha tai kol begalvis, reik tenkintis. O is tai nieko neturiu beveik, pora lauzu ant durniaus pasiemiau ir labai gailiuosi.

raf: i snora irgi nemazai bablo buvai imetes kiek cia pasakojai Cha cha

blemba, rafi, kiek loterijos bilietu iseitu uz 80K, jeigu bent vienas laimingas, ziu ir atsiperka visas vargas!

A-1: tu jo negundyk velnias tu bl Juokiasi

Juokiasi

gereu ant rulės Taip

cia jeigu fantazijos pritruks, kur 13 lemu pradet leist…motoringresearch.com/car-news/sebastian-vettel-sel ling-supercars/?fbclid=IwAR1u_Ndf8yfUWmdmWDx5Ep23gNieRyKx2PO1vliAFOkBE m8D4SG-yWc6Qkg

Investuočiau į bangos nupirkimą ir Raplio išbanininmą. Cha cha 10% nerizikinga investicija, o S&P bent supranti, kad reikia žinoti, į ką tiksliai investuoti? Cha cha Gerai

HC, bijau, kad tik Rafis nezinotu… Cha cha

auri, jau galvojau kad rakom pastatę tave citybee ir kt pan įmonės aiškinasi kaip prasprūdo tokie nutekėjimai.delfi.lt/verslas/verslas/citybee-klientu-duomenis-pav oges- programisius-uzjauciu-paprastus-zmones-taciau-ne-turtinguosius.d?id=86 497937bet pasirodo išsisukai Geraitai dabar turėsi progos pasigilinti apie p and p daugiau, o ne pezėti pezalus KietasA-1 o ka tu čia prie diskusijos jungiesi? Kažką supranti apie tai, ar loxui pasilapuxinti nori? Cha cha

Rafi, e?