kas zinote lengviausia buda kaip ishsivaduoti nuo troshkimu?

matyt zinot ka sakot, bo esate patyres saunuolisŠypsena na cia kiekvieno nuomone, ar jie kenkia, ar ne. jei jie yra, vadinasi kazkam jie reikalingi. matyt. nesitikejau kad si tema dar atgis…

Tai gal nesitiki kad troskimai issipildys, todel kankinies? Tiketis ir nereikia, reikia juos bandyt igyvendint kaip daugelis cia minejo Mirkt
O kita vertus, isivaizduok, kaip yra blogai zmonems, kurie nieko netroksta :confused:

Gyvenimas yra kančia norinti išsivaduoti iš gyvenimo reikia eiti kažkokiu 8 juostų keliu ir pasiekti nirvaną… Bent jau taip buda mokė… Pasiskaityk, gal patiks Cha cha

KCN geriau Taip Tik va gauti sunku… Nežinau

Receptas:

  1. Įvardink troškimus savais vardais
  2. Suskirstyk į įgyvendinamus ir neįgyvendinamus
  3. Neįgyvendinamais pasigėrėk, kad buvai tokia šaunuolė ir taip gražiai sugalvojai
  4. Įgyvendinamus "stumk" į gyvenimą

P.S. O jeigu nori to kažko, na kaip jį ten, net nežinau - tai vadinasi, kad dar bręsti. Praeis ir labai greitai.

Taip Nekaltas

Na vienas labai veiksmingas budas issivaduoti nuo troskimu ir bendrai paemus nuo visokiausiu ivairiu kanciu tai yra issivadavimas - savizudybe. Pabandyk susileisti kokio heroino 4ml arba suvalgyk daug ivairaus pobudzio tableciu. Jei tokie pasyvus luzeriski budai tau nepriimtini ir nori buti kieta tai pasidek ir shok nuo 16 auksto stogo.
Sekmes

Dziaukis, kad turi siokia tokia swajone ir kartu tixla ja igywendintiCha cha

gyvenimas yra grazus. dar pagyvensiuŠypsena mano kancia tampa nezymi kai pastebiu koks vis gi gyvenimas yra grazusMirkt

galima pagalvoti, kad siais laikais vaistinese raminamuju nebuna Cha cha

tik jokiu budu zmones nebandykit gert bus dar blogiau Ne

turbut sia tema reiktu pakeisti i kazka panasaus kaip ‘paverkime 1 ant kito peties…’ kazkada man buvo blogai, dabar viskas Gerai. jei kam negerai, galite cia verkti, as isklausysiu ir kiek galesiu kazka gal ir paguosiu. suprasiu, nes man buvo irgi kazkada sunku. bet is tikro tik pats zmogus atsigauni ir niekas nepades, kaip sakant esi vienisas visada, nes niekas neilis i mano vidu. bet gal kazkam ir padesiu.
gerti aisku nesiruosiu, nors nesu abstinente, esu labai isranki siuo atzvilgiu. nemanau kad galima prisigerti iki zemes graibymo gurkshnojant likeri…
geriausia bet turbut sunku yra sunkia akimirka nukreipti savo mintis ir darbus gera linkme, ta prasme nelysti i alkoholio/narkotiku liuna, o geriau paskaityti knygu+ paklausyti muzikos+ pasidometi kt idomiais dalykeliais.
tak vat tiek siam kartui. Labas

Labai sveika, kad zmogus kazko nori,tai yra geri,o ne blogai, va, kai nieko nebenores , bus blogai.Nieko nenori, o gyveni.Kai zmogus neturi problemu - ju susikuria - tokia Rytu ismintis.O receptas del troskimu igyvendinimo labai teisingas, jo ir laikykis.Sekmes ir nesizudyk be laiko.

Netureti troskimu yra labai aukstas dvasingumo lygis. Norint ji pasiekti reikia ismokti myleti ir atsiduoti savo kurejui. Tai istisas mokslas, vienu sakiniu tai neimanoma nusakyti, kaip ir tarkim fizikos kurso. Perskaityk BHAVADGYTA.

Juos igyvendinti.

Kurtas Vonnegutas kazkada parashe: "We are what we pretend to be, so we must be very careful what we pretend to be."

kur ja gauti??? idiegiai man dar viena troskima- susirasti sia knygaŠypsena

Jeigu Jūs atsikratysite troškimų - kas turėtų užimti jų vietą mmm? Šypsena

Zlobinas

aha, ideja gera, tik gaila kad to kurejo kaip ir nera Mirkt

juos ispildyt. arba bent jau bandyt tai padaryt. nepavyko? Bent jau zinai, kad viska padarei ka galejai…