Kas yra jusu idealas

Idealu mano manimu nebuna, buna tik tiek zmones kuriems patinka tas ar tas asmuo.

leninas TaipTaipTaipTaip

man amžinai sako,kad aš elgiuosi "kaip kažkas"…
o aš taip noriu būti AŠ…
iš aplinkinių kalbų turėčiau spręsti, kad turiu milijonus idealų,nes visiem esu į kažką panaši…tiek išvaizda tiek elgesiu… Žliumbia

o man nereikia jokiu idealu!Liežuvis ash esu tokia kokia esu ir man geraj tajp kajp yra…Kietas be to ash pati kajp idealas…(arba adijalasGirtas)Cha cha

Gerai pastebeta Cha cha, nuostabus zmogutis ir mano idealas Cha cha

Idealu neturiu. Ju nebuna ir buti negali. Absoliutus idealas egzistuoja tik teorijoje. Praktiskai absoliutumas neegzistuoja, todel tobulejimas teorinio absoliutaus idealo link gali buti begalinis. Ne veltui sakoma tobulejimui nera ribu.

O sejp jei sutinku faina zmogu, tai niekad nelaikau ji savo idealu. Vien del principo to nereiketu daryti. Nes jei patikesi idealu, tai bus riba, kuria pasiekus toliau nieko nera ir tolimesnis gyvenimas tampa beprasmis.

Aisku turiu daug pazystamu, kuriu gerasias savybes noreciau pasisavintCha cha

dambrauskasKietas

as pati sau idealas…Cha cha

as!!!Cha cha LaimingasCha cha

as tai kaip ir idealo neturiu…Nekaltas

Megsti ziuret sita filmuka??? As irgi Juokiasi

As tai noreciau but panasi i savo kuma,jos poelgiais!TaipTaipTaipo is vyriskos puses tai aktorius Vin Diesel!!!NekaltasJuokiasiTaipTaipTaipnoriu tokio biciuko,o jo filmukas XXX, su tokiu kur ne kur iseini ir jautiesi kaip uz didziausios sienos!!!JuokiasiJuokiasi

nejauciu niekam meiles…ir i nieka but panasi (kolkas) nenoriu…
gerai taipPavargęs

na o mano idealas yra mano mamyte…ji visuomet teisi TaipŠypsena

Tokio zmogaus tikrai neraNekaltasNekaltas,savo mintyse esu susikurusi zmogaus ideala,kuris galbut realybeje net neegzistuoja

isore-Briusas Wilisas,vidus nz net…Cha cha

Tokio nera.