Kas uz tai,kad vagims kapotu rankas??

suklysti…o jei zmogus taupe visa gyvenima pinigus…svajojo nusipirkti masina,kad palengvinti sau gyvenima…nusipirko! savaitej nepraejus ja pavogia…kaip zmogui jaustis?? negi nesinori kaltininko nubausti ziauriausia bausme??

mmm… nu rankos kapoti gal ir nereikia Ne
Uztektu ir belangej pasedeti…
Zinau kaip buna kai apvogia, nu bet vistiek nereik taip ziauriai Ne

na manau kad is pradziu reikia po pirstuka kapoti… bet siaip mintis gera

As tai pries.Cia visokiem zmogzudziam reiketu rankas ir ne tik,gal galva.
O tokius vagiukscius reiketu gerai patalzyti,ir priverst nors visa gyvenima dirbti,bet kompensuoti 2-gubai daugiau negu pavoge.Taip

AsNenes ka gali zinot kaip man paciam gyvenimas pasisuksJuokiasi

man atrodo po kiekvienos vagystes reikia nukirs po 1 pirsta,tada net zmones eidami gatve matys kas yra vagis.bet aisq yra ir kita puse-jei zmogus apkaltintas neteisingai.kas tada?

esu tikrai pries toki pasiulyma, manau, kad yra ir kitokiu budu juos nubausti, o ranku kapojimai, mesgi civilizuotoj visuomenej gyvenam, baigesi jau tie laukiniu laikai…

tai kaip tada pasiulytumete bausti tuos,kurie pvz vagia masinas ir ne is neturejimo,ko valgyti??

O tei ka tada darytumet zudikam? Nzn,manyciau nereiketu taip ziauriai,visgi ne viduramziais gyvenam,galima butu rasti ir kitokiu priemoniu,nors su tuo,kad dabar bausmes per svelnios sutinku.Nekaltas

nesutinku su tuoNe jau viena mergina rase, kad kai kurie vagia del to, kad neturi is ko pramisti, ka savo seimai valgyt paduot. ranka galima nukirst tada, kai zmogus pakliuna jau nebe pirma karta

Ziauroka…Nustebęs bet jei zmogus dawgiau nieko nedaro o tik nusikaltimus… ir vis pagawnamas ir vistiek nepastaijso taij tada ne tik rankas reijketu… Piktas

as visom keturiom uz taiTaipir tuomet maziau tokiu brudu butu

nieko gi chia nepadarysi tokiu buwo ,yra ir bus

manau kad rankas kap[oti ne kiek per ziauru o ne zmonishka… reiketu padidindti bausmes ir labai ryshkiai, ir po kokiu metu kai visi suprastu kad neapsimoka uz mashina kokius 10- 20 metu kalejime sedeti apmazetu vagystes… galit paziureti vengrijoje… ji kas buvo zmones mashinas su rakteliais palieka…
p.s. bet kazkam lietuvoj tai netinka ir tie vyriausybes zmones nepagalvoja…

jo pritariuTaip

nu nelabaj ash tam pritariu, juk eera daug priezhaschioo tam dareet, kurios eera patejsinamos, ajshq kaj pawogiami paskutiniaj pinigaj ish kokio nors neturtingo zhmogaus taj blogaj…Nustebęs

ranku kapojimas dvelkia senoveCha cha manau tokia bausme per ziauri…Nekaltas

NepritariuNe…juk viduramziai jau pasibaige!!Yra ir normalesniu bausmiu pvz.:kalejimas…NekaltasO kapot rankas…cia jew bereikalingas sadizmasBlogaio tuo labew vagis vagiui nelygu,vienas vagia is noro pralobti kitu saskaita,o kitas,kad pavalgyti…Nekaltas

Dar girdejau tokia nuomone,kad Prievartautojus - kastruotiApakęs.Ka jus manot apie tai?As tai manau,kad bishkiuka per zewru…bet…Nekaltas

kai is mane spavogs, tai "netycia" ir nukirsiu